Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek lehetséges lenne...

Szerintetek lehetséges lenne egy Berserk és Gyűrűk Ura crossover?

Figyelt kérdés
Berserk története lehetne a Gyűrűk Ura és A Hobbit előzménytörténete, ahol azt mesélik el, hogyan vált Griffith Szauronná! Az apostolok azok Balrogok. Csak azt nem tudom, hogy mi legyen Guts-sal....

2021. márc. 2. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Minden crossover lehetséges, csak egy kis kreativitás kell hozzá.
2021. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Az a gáz, hogy amit leírtál és még annál sokkal többet is már lehoztak mint hivatalos info, háttér történet előzmény és stb

Csak nem képi formában. Úgyhogy esélytelen.

2021. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A Gyűrűk Ura és a Hobbit előtt játszódik a szilmarilok, ahol megtudjuk, hogy Sauron Morgoth szolgája volt a balrogokkal együtt. Abban megkaptuk a háttérinformációt, hogy kik és mik ők pontosan illetve hogy honnan jöttek.
2021. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom, ti se tudjátok, mitől poén egy crossover. Meg lehet változtatni dolgokat az eredetiben, hogy jobban összeilljenek.
2021. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Marhára semmi izgalmas nincs ebbe az emberek többségének. Ezért is nincs nem csak a gyűrük ura franchise-ban.
2021. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az okés, hogy te nem szereted, de azért másoknak hadd ne mondd már meg, hogy mit tetszhet nekik és mi nem. Ha a crossoverezés nem a te világod, miért kell megnyitni egy crossoverekről szóló kérdést? A falnak is fejjel mész?
2021. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
👀👀👀 hol látod, hogy megmondtam valakinek? Értelme általánosságban nincs, mivel már megvan az előzmény sztorija, ezt nyílván a kérdező nem tudtam ád1 2 pedig az első válaszom nem az volt, hogy nincs értelme hanem az, hogy leírtam, hogy megvan már az előzmény. Ez a fejjel rohanós inkább rád vonatkozik. Nem kérdeztél nem értetted csak kimondtad a hülyeséget.. tessék inkább előbb kérdezni ha nem tudsz valamit ne mindig ez az agresszív letámadás.
2021. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

A crossover két univerzum összekötése. Amitől nem változnak meg a másik univerzum dolgai, hanem pont hogy kiegészíti és teljessé válik.

2021. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!