Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki rendelt már valamilyen...

Valaki rendelt már valamilyen animés játékkardot vagy játékfegyvert, mire kell figyelni, honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A japan kardok is már akkor karbantartás nélkül is elálltak 20-30 evet némelyik többet is… akkor miről beszélsz"

Jó, akkor veszek még egy 5 milliós pengét. Előírom, hogy mi a napi teendőd vele, mint edzés, és ha 5 éven belül rozsdásodni kezd, akkor 10-szeres árat fizetsz vissza.

Mondjuk tekintve, hogy a tamahagane készítésével sem vagy tisztában, így nem lep meg a sok sületlenség, de nekem mindegy, ha ezzel tudok 50 milliós profitot összehozni.


"Egy egyszerű vas kardot hiába tartasz karban nem fogja tovább húzni"

Akkor csak simán nem tudod, hogy hogy kell karbantartani.

2021. márc. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivan most már szakértő lettél?! Te nyomorult Le írtam hogyan készítik a japan kardokat pontról pontra 😂😅 szánalmas vagy! Abszolut nem értesz hozza ki is jelented másnap meg írod hogy én nem vagyok tisztában mi hogyan készül meg ugy csinálsz mintha tudnád! Kicsit többet kell nézni a neten fél napnál hogy tisztában legyél a kardokkal

5 éven belül felejtsd el hogy rozsdasodni fog! Abszolut nem értesz a kohaszathoz 20ezer szaaros kardot ne akarj összehasonlítani egy mesterműhőz mikor az a 20ezer max egy öntött vas!

2021. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Meg mit veszel te 5 milliós kardot -.-“ oke ertem példa de akkor ne csinálj ugy mintha meg tehetnéd -.-“
2021. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az alap vas kardom mit tartasz karban? Mikor 3-5 éven belül rozsdásodik! Páratartalomtól függően

Hiába kened be olajjal hetente mert a vas az hamar korróziónál! A nikkel a króm meg a többi az meg jóval tovább bírja! Tudom nagyon nagy a kis föld buta egod de akkor nézzél utána a dolgoknak ha annyira megmondó ember akarsz lenni (persze ahhoz tudás is kell...ami neked nincs)

Most írom le utoljara;! A króm otvezetet rozsdamentes acélnak hivják! A késeket te karban szoknod tartani? Pedig azokat sokkal több minden éri napi szinten mint a feudális Japánban a szamurajok kardja... 1 jó minőségű acél kés is ki bír 5-8 évet zsirozni meg abszolut nem zsidózód!

2021. márc. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha igen kések van 1 Vadász töröm is... már sokadik éve meg van 5+ Éve! Nem tisztitottam egyszer sem! Egy rozsda sincs rajta! Ezt mivel magyarázod nagyokos?! Én krommal és nikkelel (meg szilícium is van benne)
2021. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!