Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan chapter 138...

Attack on Titan chapter 138 leak vélemények?

Figyelt kérdés

(!!SPOILER!!)



Aki nem is olvasta de kíváncsi rá, Twitteren vagy Google-n megvan az egész fejezet. Aki meg nem akarja elolvasni ez történt:

Minden eldiai titan lett, kivéve a shifterek, persze, és az Ackermanok. Egy panelban ott van Jean és Connie ahogy beszélgetnek pont mielőtt titané alakultak volna, egy másik panelban meg látszik, hogy Jean megtámadja Reinert.

Ezen kivül Mikasa levágta Eren fejét, ami persze azt jelenti, hogy Eren nagyvalószínűséggel ezúttal tényleg meghalt.

Ezek a főbb dolgok amik történtek, szerintem az, hogy Mikasa öli meg Erent várható volt, az, hogy minden eldiai titan lett számomra nagyon ledöbbentő, véleményem szerint számukra ez még rosszabb, mintha meghaltak volna.

Sokan mondják, hogy Jean vagy Gabi megeszi Reinert és akkor ővék lesz az Armored Titan, de szerintem ez már nem annyira valószínű mivel már csak egy fejezet van hátra és nem nagyon lenne értelme.



2021. márc. 5. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem olyan 100% biztos, hogy Eren meghalt. Abban biztos vagyok, hogy róla fog szólni az utolsó fejezet, mivel ez Mikasáról, az előző pedig Arminról szólt tulajdonképpen. Persze elképzelhető, hogy végleg meghalt, de ha így is van kíváncsi leszek, hogy hogyan fogja Isayama az ő karakter fejezetét megírni.
2021. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja feldolgozni az agyam, nem akarja. Bekönnyeztem az utolsó panelnél.

Tudom, amiket Eren tett, megbocsáthatatlanok, de megszerettem az évek alatt, fájt.

Az előttem válaszoló írása elgondolkodtatott, de nem szeretnék feleslegesen reménykedni. Meglátjuk jövőhónapban.

Az biztos, hogy valami nagy dolog még lesz, nem érhet véget úgy a történet, hogy még mindig vannak titánok, ugyanott lennénk, mint a legelején. Az a teóriám, hogy talán Ymir visszavonja a titán erőt, így egyszer s mindenkorra eltűnnek a titánok.

2021. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 Itt eltudod olvasni angolul is ha érdekel: [link]
2021. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan bőgök xd
2021. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#1# és #3-as vagyok.


Az álom, amit Mikasa látott, nem is egy álom volt, hanem egy alternatív valóság, ami akkor történt volna meg, ha Eren mindezd nem tette volna meg. A Marley-k lerohanták Paradis-t, a titánok még mindig léteznek, Ymir átkát nem sikerült megszakítaniuk, Erenék menekülnek, Eren ideje lejár, meghal... Tehát az lett volna a sad ending tulajdonképpen, ebből kifolyólag én innentől márcsak jóra számítok és ezért is gondolom úgy, hogy nem olyan biztos, hogy Eren meghalt, főleg Ymir mosolyából ítélve, tuti lesz itt még valami csavar. Eren története nem érhet a halálával véget, hisz a célja mindvégig a titánok kiírtása és a szabadság volt, és ennek az utolsó panelhez is köze kell hogy legyen.

2021. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5. Igen, hogy pontosabbak legyünk az akkor történt volna meg, ha a 123. fejezetben amikor Eren megkérdezte Mikasat, hogy ő neki mi, és, ha Mikasa elmondta volna az igazságot, akkor szökött volna el vele Eren.

Szerintem ez úgyis nagyon szomorú, sokan romantizálják a csókot Mikasa és Eren között, miután Mikasa levágta a fejét, de szerintem Mikasa nem volt éppen eszénél és fel se fogta, hogy mit csinál. Ha Eren tényleg meghalt borzasztó nagy trauma lesz ez neki, hogy az egyetlen embert akit még szeretett megölt.

Csakis Ymir tudja megállítani a titanokat, és ha ezt megtenné akkor nagy valószínűséggel a sok eldiai visszaváltozna, amit nagyon remélek.

2021. márc. 6. 07:28
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Engem csak simán felidegesített.

Gondoltam hogy eren meghal (az is várható volt hogy mikasa öli meg) de ezt az alternatív univerzumosdit kihagyhatták volna belőle szerintem. Nem tudom miért, de valahogy forr a vérem a puszta gondolattól, hogy ez az egész népirtósdi elkerulheto lett volna ha mikasa szerelmet vall.

Meg mi az, hogy eren látomás küld neki? Nem úgy volt, hogy az ackermanok immunisak minden ilyen agybaférkőzős titan nonszenszre?


Jean, gabi és connie titánná változása tényleg elég durva volt, viszont elvenne az egész érzelmi értékéből, ha a kövi fejezetben ymir, mint valami deus ex machina visszaváltoztatna mindenkit, és varázslatos módon megmentené a napot. Túl sok anime/könyv/sorozat játsza el, hogy megölnek szereplőket a sokkhatás kedvéért, aztán visszahozzák őket, te meg hülyének érzed magad mert tényleg meggyászoltad őket a semmiert.

Bár mondjuk azt el tudnám képzelni, hogy Gabi/Jean megeszi Reinert és visszaváltozik, de hogy mindenki...?

2021. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyrészt nagyon remélem, hogy Reinert nem eszik meg, mert ő a kedvenc Aot karakterem, másrészt én is arra számítottam, hogy Erent megölik. Bár jól oldotta meg Isayama Eren karakter fejlődését a time skip után, de engem az ez előtti énje nagyon idegesített. Az a csók meglepett a végén, én úgy gondoltam Mikasa sokkal rosszabbul fogja viselni a dolgot, főleg, hogy ő az aki megöli végül.


Azt az alternatív valóságos dolgot nem nagyon tudom hova tenni, nem látom okát, miért is kellett ezt most beletenni.


Számomra a legmegrázóbb dolog az Eldiánok átalakulása volt, ez nagyon felidegesített. Na meg ugye én személy szerint bírom Anniet is és látni akartam, hogy újra találkozik az apjával, de erre meg ő is átalakul, se ölelés se semmi csak úgy a szeme láttára átalakult az apja. :( Bár lehet aztán Ymir majd visszaváltoztat mindenkit, mert elvileg Eren halálával veszített ő is de még ugye kérdéses a dolog.

2021. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg az egész sztori csak egy álom, és az egész manga csak egy hatalmas trollkodás volt a mangakától, aki jól meggazdagodott ezen.


[link]

2021. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9. Tényleg nagyon jól alá van támasztva ez a teória, de valahogy kettős érzésem van vele kapcsolatban, eltudnám képzelni aztán még sem, aztán tetszik is meg nem is ez a befejezés.

Ha úgy vesszük a párhuzamos univerzumok nem álmok, így végülis nem álmodnak, hanem az tényleg megtörténik velük, csak nem a saját univerzumukba.

Ha tényleg ilyen befejezése lenne akkor kíváncsi lennék, hogy a többi szereplő (Mikasan, Erenen és Arminon kívül) abba az univerzumba tartozik (az AOT univerzumba) vagy a rendesbe.

De most kicsit abszurd, szóval Eren az AOT univerzumba ‘meghalt’, attól még a másik univerzumba él?

2021. márc. 7. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!