Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Kumo Desu...

Mi a véleményed a Kumo Desu Ga, Nani Ka? című animéről?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mellékszereplők annyira nem kötnek le, hogy zavarjon. Lehet túlságosan más szemszögből látjuk ezt az animét. Mivel egyik karaktert sem ismertem meg komolyabban előző életéből max a sablonjaikat pl. zaklató, antiszoc, népszerű, kedves, creepy, különc.
2021. márc. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

10-es pont ezt ugatom de mindegy…

Az embereknél is… idő relativitás, csecsemő agy - emlékek feldolgozása, vissza fiatalodtak a környezet hatására

Valamint pár szereplő is valtozott

Pl a sárkány lany

Az a téritős isten imádó lany

Valamint a herceg zaklató

2021. márc. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam, nem is nagyon érdekel.
2021. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"10-es pont ezt ugatom de mindegy…

Az embereknél is… idő relativitás, csecsemő agy - emlékek feldolgozása, vissza fiatalodtak a környezet hatására"

Hát, annyira ezt ugatod, hogy nem is ezt írtam.

Mégegyszer, mert láthatóan nem sikerült felfogni. Valaki változott és valaki nem, ez pedig nem faj függő, mert embereken belül találunk mindkettőre példát.

Ez pedig inkonzisztenssé teszi az újjászületést a világban. Változhatnak vagy nem változhatnak, az ilyen szempontból mindegy, de ragaszkodjunk egyhez egy történet során, különben logikátlan lesz az eredmény.


Ott a TenSura, ahol különböző újjászületések is voltak, ezzel megmagyarázva, hogy miért külöbség A és B személyek újjászületése között, viszont itt - még - nem kaptunk erre magyarázatot, ami rövidtávon lehet érdekes, mert az egy csavar lehet a történetben, de hosszútávon csak ront a történet élvezhetőségén.

2021. márc. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!