Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét szokásod utálni,...

Melyik animét szokásod utálni, kritizálni?

Figyelt kérdés

#anime #utálat #leszólni
2021. márc. 11. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, ami nem tetszik, azt dobom és többet nem is gondolok rá. Sose értettem az ilyen tipik utálkozókat, gondolom az élet többi területén is ilyenek. Kizárólag saját maguknak ártanak ezzel, a saját lelküket és gondolataikat mérgezik.
2021. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szokásom. Vannak animék, amiket nem szeretek, vagy túlértékeltnek tartok (pl. Naruto, vagy AoT, SAO), de egyiket sem divatból kritizálom. Mindegyikből láttam eleget ahhoz, hogy véleményt tudjak alkotni róluk.
2021. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem tetszik azt nem nézem. Mondjuk volt egy-kettő, amit végignéztem, mert ,,kötelező" animenak tartják, de azt se utálom, csak szimplán nem tetszett (pl. Death Note).

Egy anime van, amit tiszta szívből gyűlölök, de azt is egy trauma miatt. A címe sincs meg, csak az emlék. Kicsi voltam, olyan 10-11 éves, mikor kapcsolgattam éjszaka a tv-t és megláttam, hogy a C8-on fut egy anime. Akkoriban váltotta le a csatorna az Animaxot, így nagyon megörültem, hogy végre láthatok újra japán alkotást.

Nagyon megbántam. Szamurájok voltak, ninják benne, a franc se gondolta volna, hogy egy hentai. Valami bosszú sztorija volt, arra nem emlékszem, mert az olyanok traumatizálták akkori zsenge önmagam, mint a nő, akinek mérgező a vaginája és mindenki meghal, aki közösül vele. A mellszopkodó démon. Illetve ahogy a korábban említett hölgyet spárgában kiköti a levegőbe a főgonosz és úgy helyezi nemiszervébe ujjait. Ja meg volt egy indokolatlanul bevágott jelenet egy random párról, ahogy kutyapozícióban közösülnek, majd miután arról váltunk egy komoly beszélgetésre, a háttérben még mindig hallani a kéj hangjait.

Maradandó élmény volt, az biztos.

2021. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-mas, szerintem a Midnight Panther lehetett az. Én is láttam, és a méregről ez jut eszembe.
2021. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kritizálni az összeset, amit látok. A kritika nem feltétlen lehúzás.


Utálni pedig, a lista valószínűleg hosszabb, mint itt a legtöbb válaszoló teljes animelistája.

2021. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!