Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmkritikusok véleményére...

Filmkritikusok véleményére lennék kíváncsi. Milyen kritizálni való jelenetek találhatóak ebben a saját készítésű videóban? Itt a link: www.youtube.com/watch? V=7AmV6O90vcU

Figyelt kérdés
Videósorozatokat szeretnék készítek a jövőben túrázásaimról, egy párra már meg van a nyersanyag, de eddig csak egyet állítottam össze. Neked ez hogyan tetszik? Mi zavaró, illetve kritizálni való jeleneteket vélsz felfedezni benne? Nők véleményére is kíváncsi vagyok.

2017. jún. 24. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
www.youtube.com/watch? V=7AmV6O90vcU
2017. jún. 24. 19:11
 2/8 A kérdező kommentje:
2017. jún. 24. 19:12
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs válasz? gondolom mindenki spórol a megabájttal, mert csak mobilon van net...
2017. jún. 24. 21:24
 4/8 TR75 ***** válasza:

Nekem tetszett, én meglátogatnám a videó alapján a helyet.

Nem is nagyon kritizálnám, szerintem ez oké így.

Ha valamit mégis mondanék, akkor az az, hogy én talán tennék bele kicsit több mozgást (a hangulat miatt nem gyors mozgást, inkább ilyen pásztázó-ráérős részeket, ami a séta-túra hangulatát adja vissza).

Nem tudom, mivel készítetted a videót, nekem néhol kicsit fakók a színek, talán a fényviszonyok nem voltak ideálisak.

Amit még megláttam, az az, hogy amikor az ég felé fordítottad a kamerát (telefont?), akkor elég darabos volt a mozgás. Ez talán valamilyen olcsóbb állvány miatt lehet.


Ja, és még annyi (bár hibának ezt sem tartom), hogy ha elsötétíted/kivilágosítod a képet, szerintem a hanggal is csináld meg ugyanezt, akkor nem lesznek ilyen élesek a környezeti hangok változásai az egyes jelenetek közt.


Amúgy csudaszép táj ;-)

Ja, és férfi vagyok :-)

2017. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

tényleg szép hely.

ami esetleg kizökkentő amikor a stabil kamera állásból elmozdítod a kamerát mozgóra.

oda jobb lenne stabil képről vágás mozgóra.

aztán indokolatlannak és feleslegesnek éreztem a vigyorgó szereplő többszöri felbukkanását.

2017. jún. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a videón? Amúgy nem rossz. Az őzike cuki.
2017. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez jó ötlet, hogy álló helyzetből nem elforgatom a kamerát, hanem bevágok egy mozgó részt. A gyalogos én vagyok, azt a jelenetet én is feleslegesnek látom. Nem kellett volna szerepelnem azon a részen.
2017. jún. 25. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:

tanulmányozd a baraka című filmet.

abban a kamera a szögek a nézőpont a vágás és az ebből fakadó ritmus mesteri.

2017. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!