Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan manga 138.feje...

Attack on Titan manga 138.fejezete után mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Még mindig akadnak jópáran akik szerint Historia története azért lesz az utolsó fejezetre hagyva mert Eren a gyereke apja.


Nos, a 138. Fejezet után nem tudom elképzelni, hogy Eren szerelemből szexelt volna Historiával.


Lehet azzal érvelni, hogy Mikasa csak egy álmot látott Erennel, de azt az álmot valami úton módon Eren is látta. Hiszen az első fejezet is azzal a jelenettel indul, h Eren látta Mikasát elköszönni tőle majd felébredt (a 138. fejezetben meghalt), mielőtt Mikasa megcsókolta volna. Mikasa pedig nem elmebeteg, hanem elbúcsúzott Erentől, hiszen 10 évig szerette.


Ez egy tragikus románc volt kettejük között.


Mégis miért ejtette volna teherbe Eren Historiát amikor végig Mikasát szerette?


Na most már kíváncsi vagyok az utolsó fejezetre, és ha mégis Eren az apa, jó lenne egy értelmes magyarázat...



2021. márc. 12. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Biztos vagyok benne, hogy Mikasa-t csak testvéreként szerette. Biztos nem hagyta volna ott a sziget megmentésére szánt tervét egy vagina miatt, az csak Mikasa ideálja volt, Isayama ezt el is mondta.

Hogy Historia gyerekénet ki az apja, jó kérdés. Farmer-kunben nem igazán hiszek, mert még az animében se rajzoltak neki arcot, annyira jelentéktelennek tartották :D

2021. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nos, a 138. Fejezet után nem tudom elképzelni, hogy Eren szerelemből szexelt volna Historiával."


A gyerekhez nem kell szerelem

2021. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Mikasa egy alternatív jövőt látott amiben a Marley-i kirándulás alatt elszöktek Erennel hogy kettesben leéljék az életüket miközben a Marley-i sereg felégette a szigetet. Ennek az alternatív jövőnek a végén utólérte Eren-t Ymir átka a 13 év letelte után és Mikasa társaságában békében halt meg.
2021. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ő az apa? Amúgy bennem is bennem van az, hogy nem ő az, de nem lehetetlen, hogy mégis. Historia képes volt megérteni Erent és mielőtt elkezdődött volna úgy komolyabban a rumbling, Eren arra emlékezett vissza, hogy Historia mondja neki, hogy mindegy mit csinálsz, ki mit gondol rólad én mindig melletted leszek, úgyhogy kérlek igérd meg, hogy vissza jössz. Ha Historia terhességét, ezt a mondatot és a leges legutolsó leak panelt össze rakjuk, akkor nem csak hogy nem lehetetlen, hanem nagyon nagy az esélye, hogy ő az.
2021. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó mégis hol mondott ilyet Historia? A 130. Fejezetben így ebben a formában biztos nem, azt meg végképp nem, hogy jöjjön vissza... Historia beleegyezett, hogy bármi is a módja, segít megmenteni a szigetet (de ezt nem Eren tervére mondta, hanem általánosan) majd megköszönte, hogy Eren kiállt mellette és a többiek is segítették pedig nem volt más út. Eredeti angolról fordítottam. De ha te mást értelmeztél, akkor nyitott vagyok egy magyarázatra. :D


Eren nem akarta, hogy Historia gyereket szüljön a terv érdekében. De persze az lenne a csavar, ha a végén mégis ő ejtette volna teherbe, mert nem volt más út.


Amúgy eddig is azt hajtogatta, hogy Mikasa lépjen túl rajta (mivel 4 éve van vissza). Ha övé lenne a gyerek, akkor ez megtörténne végérvényesen. Én nem hiszem, hogy Eren ilyen könnyen meghalt. :D


Bár Mikasa nem ezt érdemelte szerintem. Jeannal még annyira se illene össze, mint Erennel, úgyhogy egyedül maradna ha Jeannal sem.


Eren meg élné boldogan a világát a kis családjával azok után, amit tett... Én tényleg sajnálom Mikasát. :(

2021. márc. 12. 18:52
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as erre eddig nem jöttem rá.Köszi!!! Összeért a két világ, a valós és az alternatív. Mindkettőben meghalt Eren és mindkettőben Mikasa csókolta meg utoljára. Mindenhogy szomorú. :(
2021. márc. 12. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
#5 Bocsáss meg, tényleg nem volt ilyen, félre vezetett egy kép, amit már jópár hónappal ezelőtt láttam. 😅 szóval ignoráld amit írtam.
2021. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond, ugyan, a tényleges válasz a kérdésre úgyis kiderül 3 hét múlva :)
2021. márc. 12. 21:25
 9/14 Masedia válasza:
100%
Szia. Én úgy gondolom Eren nem azt nem akarta hogy Historia szüljön, hanem hogy ne kelljen olyan életet élnie mint az őseinek. Mivel a katonai rendőrség meg akarta Zeket etetni Historiával (amit nem akart mert akkor megint nemzedékről nemzedékre örökölhetnék a titán erőt) így próbáltak időt szerezni. Én valószínűnek tartom hogy tőle van a gyerek.:) Ha nem is romantikus Historia és Eren kapcsolata valahol van közöttük mélyebb kapcsolat. Megmentették egymást többször, és Yimiren kívül egyedül Eren mondta azt hogy végre ezt az oldalát mutatja ami őszinte mert nem nagyon csípte az előzőt mivel érezte hogy erőltetett.
2021. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Masedia válasza:
81%
Elírtam Ymir*:3
2021. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!