Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan manga 138.feje...

Attack on Titan manga 138.fejezete után mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Még mindig akadnak jópáran akik szerint Historia története azért lesz az utolsó fejezetre hagyva mert Eren a gyereke apja.


Nos, a 138. Fejezet után nem tudom elképzelni, hogy Eren szerelemből szexelt volna Historiával.


Lehet azzal érvelni, hogy Mikasa csak egy álmot látott Erennel, de azt az álmot valami úton módon Eren is látta. Hiszen az első fejezet is azzal a jelenettel indul, h Eren látta Mikasát elköszönni tőle majd felébredt (a 138. fejezetben meghalt), mielőtt Mikasa megcsókolta volna. Mikasa pedig nem elmebeteg, hanem elbúcsúzott Erentől, hiszen 10 évig szerette.


Ez egy tragikus románc volt kettejük között.


Mégis miért ejtette volna teherbe Eren Historiát amikor végig Mikasát szerette?


Na most már kíváncsi vagyok az utolsó fejezetre, és ha mégis Eren az apa, jó lenne egy értelmes magyarázat...



2021. márc. 12. 15:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze, ebben egyetértek veled, én sem úgy gondoltam, hogy a gyerekvállalást ellenezte, hanem ezt az egész helyzetet, amibe belekerült szegény lány. Én korábban kedveltem a kapcsolatukat, mert alapvetően jól illik a személyiségük, de ahogy később alakult a történet nem tudok megbékélni vele. 😆 A terhesség mindig egy necces szál egy történetben, és nekem nagyon nem jön be. Komolyan érdekelne, hogy akkor miért döntöttek úgy, hogy összehoznak egy gyereket, ha amúgy romantikus kapcsolatot nem akartak. Viszont Farmer-kun apaként elég nonszensz, ilyesmit nem bíznak egy noname karakterre általában. 😂


Mindenesetre így, hogy Eren meghalt, legalább valaki továbbvinné a génjeit, ez se utolsó szempont. 😂😂😂

2021. márc. 16. 09:19
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát így hogy vége a mangának, a találgatásoknak is vége, nem Eren a gyerek apja.


Azért sajnálom; hogy nem volt lehetősége együtt lenni Mikasával, szegény lány nem ezt érdemelte, de Erennek halnia kellett. 😔

2021. máj. 4. 21:10
 13/14 Masedia válasza:
Jó gyenge lett a befejezése. Nagyot csalódtam Isayamaban.:(
2021. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, Eren egész életének semmi értelme nem volt kb. :P
2021. szept. 10. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!