Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olvasol mangát?

Olvasol mangát?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Igen, de csak azokét amiknek van animéje
Nem
62 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem.Régen se,csak néztem gyerekként pár sorozatot,de kinőttem belőlük.
2021. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, legfőkébb japánul most már :) Imádom, hogy mennyire változatosak, jók a történetek, és még vizuálisan is kielégítőek. Én jobban is szeretek mangázni, mint animét nézni.
2021. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szeretnék
2021. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Manapság több mangát olvasok, mint amennyi animét nézek.
2021. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, bár manapság inkább manhwát és manhuát olvasok. Mangát kevesebbet, de van, amit imádok, vagy várólistán van. Nem érdekel, van-e animéje, vagy bármilyen feldolgozása (élőszereplős, játék, stb.), mert ettől függetlenül is elolvasom. :)
2021. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én csak a Demon Slayer mangát olvastam végig,mivel türelmetlen voltam várni a filmre,és a 2. évadra
2021. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én azért kezdtem mangát olvasni, mert véletlenül megtaláltam az egyik kedvenc animém folytatását (általában nem dolgozzák fel a teljes mangát, hanem ahol éppen gondolják, ott lezárják). Azóta viszonylag sokat elolvastam, azaz kb. egy év alatt szerintem 150 kötet biztos megvolt. Olvastam olyat is, aminek van animéje, de most egyre több olyat olvasok, aminek nincs animéje. Nem csalódom bennük :) Egyébként zömében angolul olvasom, mert szeretnék fejlődni az angolban, és képregénnyel (mangával) könnyebb, mintha sima könyvet olvasnék.
2021. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Alapvaetően mangákkal kezdtem, később néztem animéket. Mindkét műfajt szeretem, de a mangaolvasás időigényesebb, most már sajnos ritkán van rá lehetőségem.
2021. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam annyira nem tud lekotni mint az anime
2021. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alltalaban webtoont és manhwat olvasok.
2022. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!