Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Tensei...

Mi a véleményed a Tensei shitara slime datta ken 2. évad 10. részéről? (Spoileres lehet, ha még nem láttad!)

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a 10. részről? Szerintem jó lett, mármint elég jól megcsinálták az előző részekkel együtt, hogy a rossz arcok megölése élvezettel töltse el a nézőt.

Rimuru pedig OP volt a végén, bár én örültem volna valami látványosabbnak. :D

2021. márc. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt, rendesen meglepett lefejezés, Kirara halála és ez a Razen mágus is több érdekességet tartogat, mint gondoltam és Rimurura megint várni kell -.-, mondjuk ez is csak azért lepett meg, mert eddig bőven voltak fanservice jelenetek és Rimuru diákjaival való aranyos részek.

A megiddo-ra azt hittem valami látványosabb lesz + hogy majd Rimuru találkozni fog ezekkel a japánokkal (Kirara stb.) és majd elbeszélgetnek, de tévedtem, mind halott :/

2021. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem adom és nem kezdtem bele a 2. Évadba mert rimuru legelejétől OP volt kb és egész sorozatban nem is volt arra talán esély hogy elbukjon. Még azokat is a jeleneteket könnyen vették, meg humorosan aminek nem szabadott volna. A démonúr megjelenése ez esetben, vagy az óriás cápáké az égen.
2021. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"rimuru legelejétől OP volt kb és egész sorozatban nem is volt arra talán esély hogy elbukjon"

Ja, erre jó bizonyíték, hogy pl. Milim is gyengébb nála.

Oh, ez nem is igaz.


A story pont arról szól, hogy aki más világból jött, az erősebb, mint az átlag, ez a sorozat is bemutatja, viszont nem legyőzhetetlenek, és ezt szintén bemutatja a sorozat.

2021. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!