Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a The Walking...

Mi a véleményed a The Walking Dead sorozat 4. évadának 1 részéről?

Figyelt kérdés
Szerinted összesen hány évad fog készülni a sorozatból?

2013. okt. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Vacak.

Szerintem 6.

2013. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó lett, az biztos, hogy a következő részekben lesz akció rendesen :) Nem tudom, hogy hány évad lesz, mondanám, hogy minél több, de bármennyire is jó sorozat, egy olyan 3-4 éved múlva inkább legyen valami nagyon epic befejezése, mintsem hogy sok hosszabb sorozathoz hasonlóan éveken át tartson, de a végére ellaposodjon.
2013. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Mint rész kicsit gyengus, de évadnyitónak pont jó. Nem vagyok már úgy oda a sorozatért, mint amikor elkezdtem, de azért végig nézem. Szerintem jobb lenne, ha ebben az évadban összekapnák magukat és csinálnának egy ütős befejezést, vagy max még egy évad, ha nagyon muszáj... Nem tudom még mit lehetni kihozni a témából, az akció is unalmas egy idő után... aztán lehet, hogy még történik egy csomó minden csak én vagyok fantáziátlan. :D
2013. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
The Walking Dead sorozat 4. évadának 2 részéről tud valaki valamit?
2013. okt. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!