Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a Ki...

Kinek mi a véleménye a Ki vagy doki? (Doctor Who) 8. évadjáról eddig?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye a Ki vagy doki? (Doctor Who) 8. évadjáról eddig?


Mit szóltok az évad-nyitóhoz?



2014. aug. 26. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Strax-on jót röhögtem megint, imádom :D Szerintem jó rész volt. Hagyott gondolkodni valót, elvarratlan szálakat. Az új doki még furcsa, de mindegyiknél így voltam, aztán megszoktam és megszerettem őket, szerintem Peter Capaldival is így lesz. :)
2014. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A dinoszaurusz felesleges volt.

Örültem, hogy Clara jelleme fejlődött. Úgy vettem észre a magyar rajongók csalódottak voltak, kifejezetten idegesítőnek találták. Számomra megérthető, hogy kiakadt a Doktor regenerálódásán, hiszen ha tényleg figyelmesen néztétek, nem csak úgy tekintett rá mint egy barátra. Ki ne akadna ki, ha a huszonévesnek kinéző útitársa kétszer olyan idős alakot váltana?

Madame Vastra és Jenny nagyon jó volt, annyira bírom őket!

Strax humora számomra sok, erőltetettnek tartom, s ez egy idő után már nem vicces.

S a Doktor! Ne tudd meg hányszor kellett az évad előtt hangoztatnom a Capaldit kételkedve fogadóknak, hogy jó doki lesz... Nekem nagyon tetszett, humoros, sötét és Peter eltökéltségének hála semmi flörtölgetés nem lesz a Doktor és Clara között!

Maga a sztori nem fogott meg, de ettől még egy olyan kezdet, amelynek látnom kell a végét.

2014. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

kicsit személyiségváltáson is átment a doktor, ami számomra azrt fura mert hangoztatja hogy ő mennyire ugyanaz, viszont teljesen máshogy áll hozzá sok dologhoz, pl. nem ugrál és pattog ahogy szokott, szóval akrárki akármit mond, ilyenkor nem csak a teste újul meg, bár erre célzott is valamelyik doki, hogy minden regenerációkor kicsit más személy is lesz belőle.


Az új doki szokatlan, szokatlan a fiatalos lendületből ilyen hirtelen egy öreges higgadt, rideg és megfontolt figura, persze ez valószínű előnyére válik, de hirtelen váltás volt mégis :)


Az pedig hogy ismét egy új doki, szerintem mindenkinek időbe telik és legalább pár részbe megszoknia az éppen aktuális őj doktort, legalább is nálam így volt ez a korábbi dokiknál is :)

2014. aug. 27. 20:53
 4/22 CukorHero ***** válasza:
Én még nem tudom nézni, mert levették a bbc-t :(((
2014. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

(#1 vagyok)


#4: Google, "sorozatbarát" :)

2014. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ugyan azt a részt néztük? A Doktor az évadnyitóban egy t-rexel flörtöl, kiugrik egy emeletes ház ablakán, csak mert szimpatikusabb, mint az ajtó, tetőkön ugrál, lovat lop, robottal birkózik... Ha higgadt és öreges Doktort akarsz látni, akkor nézz meg egy Első, vagy Harmadik Doktoros kalandot, mert Capaldi eddig egy öreg testbe zárt, hiperaktív kamaszt játszott :D

A személyisége meg persze, változik valamennyit, de attól ő még a Doktor. Te is változol az életed folyamán, de attól még te vagy te. Ráadásul egy kétezer éves valakiről beszélünk, aki már milliószor annyit élt át, mint amit mi egyáltalán el tudnánk képzelni. Nem a személyisége változik meg, csak a szerep, amit felvesz a kedvünkért, hogy legalább legyen egy halvány esélyünk megérteni őt és közel kerülni hozzá.

2014. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

hiperaktív vagy zavarodott azért nem mindegy... :D

várom a folytatást :)

azért kíváncsi lennék miért volt ezután a regeneráció után ennyie megavarodva, mert ágyba került már, viszont ennyire zavarodott avagy amnéziás még nemigen volt...

2014. aug. 29. 01:20
 8/22 anonim ***** válasza:

Lehet persze, hogy később nem ilyen lesz, a korábbi Doktorok is sokat változtak még az első epizódjuk után, csak furcsa volt nekem, hogy ridegnek meg öregesnek nevezted így, hogy az egész epizódban kb. csak ilyen nem volt :)

Volt azért már ennél jobban is megzavarodva, ha láttad az 1996-os tévéfilmet, ott az "újszülött" Nyolcadik Doktornál teljes emlékezetkiesés áll be, először még a nevére sem emlékszik. A Hatodik doktor pedig a regenerációja után majdnem megfojtotta az akkori útitársát.

De egyébként ugye most kapott új regenerációs ciklust, előtte pedig 900 évet töltött Trenzalore-on (Vastraék nevére szerintem inkább emiatt nem emlékezett) Ráadásul volt egy pár elejtett utalás a hetedik évadban, hogy ahogy egyre többször regenerálódik, úgy lesz egyre nagyobb "rendetlenség" a fejében a sok személyiségváltozás miatt. A Doktor most már a természetes életciklusánál régebb óta él, szóval fennáll a veszély, hogy idővel az ő elméje is megbomlik majd, mint a Mesteré vagy Rassiloné.

2014. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 CukorHero ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kkJqRkaq8co


Szerintem ez az intro jobb lett volna.

2014. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem a NeonVisual féle introk annyira nem jönnek be. Volt viszont egy másik fan-intro, ahol a zene tök más volt, viszont az animáció nagyon hasonló volt, mint ami tényleg lett, szóval szerintem kiszivároghatott valami.

[link]

2014. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!