Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime lett az új...

Melyik anime lett az új kedvenced, amit mostanság fedeztél fel magadnak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kimi ga Nozomu Eien.

Elsőre nem tűnik nagy cuccnak, de komoly dolgokat boncolgat, mint pl. a felelősségvállalás, hazugság, múltbeli trauma, kapcsolati problémák, baleset, kóma és más "finomságok".

2021. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Jujutsu Kaisen. Igazából nem olyan jó, de valamiért nézeti magát és imádom.
2021. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
2-es regen volt ilyen koncepció meg azert van benne jó pár egyedi dolog pl a birodalom kiterjesztés ez is egy nagyon ritka jelenség ha volt is hasonló képesség az csak egy bizonyos személyhez tartozott 🧐
2021. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
De igen a jelenlegi új szezonosok közül azaz egyik legjobb
2021. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
3. Valóban vannak benne egyedi dolgok és gyakran baromi epic is. Csak sajnos a CGI a képit és a gyors haladás meg a történetbe fricskázz bele. De basszus imádom!
2021. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a cgi alig észrevehető benne legalábbis szépen bele simul nem úgy mint az aot-ba... :S és igen kissé gyors a történet mondhatni siet
2021. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Purrincess Noire ***** válasza:
100%

Én most találtam rá a Yuukoku no Moriartyra. És alig hittem el miután végig néztem, hogy hogy tudtam létezni eddig úgy hogy ezt nem ismertem. Egyszerűen letaglózott, a más világnézetével, és a nagyonis sikerült átéreznem a főszereplő motivációját, azt, hogy ő tudja hogy nem a megfelelő megoldás a gyilkosság, de ő ezt tudja tenni és fogja is, hátha így szebb lehet a világ, mégha pokolra is kerül miatta. Az opening és az ending is zseniális, nagyon illik az animéhez, mind a dallam, a szöveg és a hangulat. Mindenkinek nagyon ajánlom, persze azért ott van az is, hogy nem árt ha az illető bírja a vért, elvegre ez egy krimi csak a "főgonosz szemszögéből ".

És legnagyobb szerencsemre, elméletileg mostanában jön a 2. Évada is, már nagyon kíváncsian várom.

2021. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pale Cocoon
2021. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sayonara Zetsubou Sensei. Nagyon nagy, imádom. Bár a későbbi évadjai kicsit repetitívek.
2021. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Higurashi no Naku Koro ni. Túlzás nélkül már vagy 1 éve szemezgettem vele, de valahogy sosem volt kedvem hozzá. Nemrég kezdtem el nézni, és nagyon kíváncsivá tett az egész, szóval letenni is alig bírom.
2021. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!