Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nemrég végignéztem a Fairy...

Nemrég végignéztem a Fairy Tail nevű animét és számomra atom jó volt,mindent vitt.. Ehhez hasonló animéket keresek,amiben azért eg kicsit több romantikusabb rész van..Valaki esetleg irna pár ilyet ha tud?

Figyelt kérdés

Itt van pár amiket eddig láttam:

Inuyasha,Naruto,Yona of the Dawn,Vampire Knight,Fruit Basket,Kamisama Kiss,Maid Sama!,Inu x Boku SS,Soredemo Sekai wa Utsukushii..


2021. márc. 23. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sousei no onmyouji
2021. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akatsuki no Yona

Mahoutsukai no Yome

Zero no Tsukaima

2021. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 23. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Fruits Basketrol irnal par szot neked hogy tetszett? Szemezgetek vele kovetkezonek 😃
2021. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem egy nagyon jó anime,igaz még nincs befejezve,készül a következő évad de eddig nagyon élveztem.Egy gondom volt csak vele,hogy az egyik főszereplő hangja nagyon idegesitő..

Abszolút ajánlom neked,olyan élettörténetek vannak bennem ami megérinti az embert,mikor én néztem együttéreztem a szereplőkkel.

2021. márc. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!