Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak számomra lett gyengébb a...

Csak számomra lett gyengébb a következő animék legújabb évada? Esetleg más, ami gyenge lett szerintetek?

Figyelt kérdés

Attack on Titan

Yakusoku no Neverland



2021. márc. 26. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Az AoT szerintem nagyon jó, én a mangát is olvastam, szóval nekem új dolgot nem is tartalmaz már...

A Yakusoku no Neverland-et néha olvastam, néha nem, azt tudom, hogy nem követi már a mangát, de az nekem is elég furcsán halad... hiányzik az első évad morbid, horror stílusa.

2021. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Yakusoku no Neverland abszolút nem lett jó, csak egy speedrun lett, még nagyobb happy end-el a végén, a mangában legalább meghaltak páran, aztán a végén bedobtak pár képet, amit csak a manga olvasók tudják, mi folyik rajta

az isabella lullaby-t (zene) az első évadnál tökéletesen jó volt, de itt, legalább 2x lejátszották, evvel teljesen tönkre téve az első évados varázsát

hiába ment anime-original irányba, nem tudott felmutatni semmit


Attack on Titan, stúdió váltás, néhány CGI, teljesen másik oldalt nézünk most

így megértem, ha valakinek nem jön be, de szerintem nem lett annyira rossz

2021. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyre gyengébbek maguk az animés szezonok is. Régen voltak még új, fantasztikus, tényleg egyedi animék. Most meg tele van hárem, egyforma sémára épülő isekai, meg ecchi animékkel minden szezon. Alig 1-2 van, ami még nézhető, vagy nem sablonos.
2021. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Nos, TPN-t kaszáltam, mert untam.

Beastars második évada hozza az első színvonalát.

AoT-t már az elején otthagytam, mert nem adott nekem semmit. Plusz unalmas hype anime.

2021. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as ebben is van igazság. Mondjuk egy kezdőnek jó lehet, de egy sokat látott animés már élből unja ezeket a másolt, gagyi, tucat animéket. Teljes időpocséklás nézni. Bár van, amit elég szórakoztatóra is megtudnak csinálni csak ritka. Ezek a háremek tényleg elég gyengék, na meg sok a sablon, egyéniség nélküli karakter is, ami szintén kiábrándító tud lenni. Még, ami elég idegesítő anime számomra az Ore dake haireru kakushi dungeon szereplői. Még sźórakozni, röhögni se tudok rajta, de például a másik sablon gagyi Tatoeba last dungeon legalább alapból elbohóckodja, nem adja a komolyat. A Tomozaki-kunbe is elég irritálóak, de most abban még látok esélyt egyelőre, hogy lesz valami.
2021. márc. 26. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Yakusoku no Neverland nekem tetszett. Azzal nincs bajom. Aot-ban csalódtam nem azért mert rossz hanem mert nekem ez az irány nem jön be. Egyértelműen másabb mint a másik 3 évad. 8-nál magasabbat tuti nem adok neki.


Ami még ebben a szezonban tetszett az a Dr.Stone S2, a pókos anime, nekem jobban tetszik mint a slimeos. A Kemono Jihen és az SK8 is jobban teljesített az Aotnál.


Jobb lett volna ha megse nézem.

2021. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Egyet értek... Az AOT már nekem egy kicsit tulzott... Az tetszett az animében hogy felbukannak titánok és csit csat... Most meg... Warhammer? God of titans? Mivan?
2021. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Yakusoku egyértelműen. Az AOT-ból még csak 2 évadot láttam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

Más gyengébb folytatások szerintem:


Ookami to koushinryou

Psycho Pass

Berserk

Saiunkoku Monogatari

Kaguya-sama Love is War

Fruits Basket 2019

Higurashi no naku koro ni

2021. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a gond a Fruits basket 2020 al? Nekem ugyan annyira tetszett... De nem szólok bele! Nem akarok erősködni meg ilyesmik....
2021. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, ez csak az én véleményem, de számomra néha nagyon erőltetettnek hatott a 2. évad. És az egy jó dolog, hogy foglalkoztak Akitoval, és kapott egy kibontást, de nem tudok mit kezdeni vele, ha gyűlölöm a karakterét. Úgy éreztem, sajnáltatni akarják. A hangulata sem ragadott már annyira magával. Ettől függetlenül erős sorozat még mindig, de az első évadot jobbnak tartom.
2021. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!