Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám mielőtt megszülettem...

Anyukám mielőtt megszülettem volna,3 évvel előttem 5 hónapos ikreket kellett megszülni halottan. Ez az én életemben okozhat valamilyen következményt? Lehet gyengébb a szervezetem, vagy van több esélyem betegségek elkapasara stb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozhat nálad semmit.
2019. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Materiális síkon nem. A jelenleg transzgenerációs hatások és a családállítás azonban egy frissen kutatott téma, elképzelhető, hogy a tudatalattiban valahogy ott van az a családi tragédia és például nagyon aggódós leszel ha terhes leszel, túlfélted a saját gyerekedet vagy esetleg ilyenkor egyes gyerekeknek képzeletbeli barátai szoktak lenni a tesói formájában stb.
2019. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha anyud nem meséli el a történetét, akkor te úgy éled le az életed, hogy fogalmad sem lett volna arról, hogy születésed előtt volt már szülése anyudnak.


Innentől kezdve, már csak az van amit magadnak bebeszélsz.

2019. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ne aggódj emiatt!
2019. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Anyám is elvesztett előttem egy babát. Aztán kihordott és megszült engem. Igaz, 8 hónapra. Utánam pedig 3 kistesómat kapartatott el. Így maradtam egyedül. Rossz így nagyon. Úgy szerettem volna kistestvért, de az anyám hajthatatlan volt. Apám is könyörgött neki, ő is szeretett volna még gyereket. Persze ezeket a dolgokat csak felnőtt fejjel tudtam meg. Nagyon rossz egykeként felnőni!
2019. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Még annyit, hogy nem kell félned, de ha eljön az idő és egy kis élet lesz a pocakodban, nagyon vigyázz magadra, így vigyázhatsz a babára is.
2019. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!