Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem jó anime a...

Csak szerintem jó anime a téli szezonból a Kaifuku jutsushi no yarinaoshi?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak szidásokat olvasok róla, pedig szerintem a sok gagyi, sablon anime mellett inkább üdítően jó és egyedi. Persze látom én is, hogy nem tökéletes.

2021. márc. 28. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Kielégítő nézni egy ilyen kegyetlen bosszúhadjáratot. Keyarga egy jó karakter szerintem. A sztori már az elejétől nagyon tetszik. Egy kihasznált, megvert, bedrogoztatott, megerőszakolt ember visszaforgatja az időt, és kegyetlenül bosszút áll. Kell ennél jobb történet egy animéhez? Baromi kielégítő nézni.
2021. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem mondanám, hogy kimagaslóan jó, de nem rossz.

Maga a story nem túl egyedi, a legtöbb dolgunk láttuk már máshol is, így nagyon újat nem mutatott, viszont legalább jól megcsinálták, ami kell bele.

2021. márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

igen csak te szerinted jó ":D

amúgy őszintén aki szerint jó annak valami hatalmas elfojtott dühe van a lányok iránt... :/

a történet egy kalap fos

a cselekmény szánalmas

az okok nincsenek okok...

az a baj hogy sokkal komolyabb akar lenni de ennyi erővel egy hentait kellett volna csinálni mert kb ez megy azokban is de nem ebből anime kellett hogy legyen... sajna több hentainak jobb a történet mesélése mint ennek!

az "anime" az esztelen erőszakról (szecuális) szól de még egy jó szex jelenetet sem tudnak csinálni

ugyan azokat a sablon dolgokat hozza magával de tényleg ha legalább hentai lett volna akkor nem lenne ekkora utálója

2021. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
3-as, szerintem semmiben nincs igazad. A történet zseniális, az okok tökéletesen adottak. Bemutat az anime egy velejéig korrupt világot, ahol a főszereplő győzni tud. A szexjelenetek baromi jók, és nem a nőket utálják a nézők, csak szeretik szenvedni látni a zsarnokokat.
2021. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

4-es aha persze... a történetnek sem eleje sem vége! ennyi erővel a király is egy áldozat de még is ő lesz a végső boss... mert nem nő nem tudja a főszereplő megdugni bedrogozva...

a történet zavaros járhatott volna más utat de nem tele van tulzott indokalatlan erőszakkal szexualitással ez nem anime meg nem történet ez csak egy hentainak sem mondható harag kivetítés a szerző által...

2021. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

ne akarja bemesélni senki azt hogy a történet okok stb bullshit qurva jó megösszetett mikor a gyógyítás hőse titulus = idő mágia, pusztító mágia, másoló mágia, alkímia, xp gyűjtő, átalakító mágia, emléktörlő mágia

stb isten kiráky császár mágiával! szokásos bullshit

2021. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem Keyarga akkor is baromi jó. Minden sor szövege árasztja magából az őrült magabiztosságot. Ez az, amit imádok egy hosszú, fáfasztó nap után nézni, amikor már nincs kedvem mondjuk Bibliát olvasni vagy dokumentumfilmet nézni a fekete lyukakról.
2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

na igen itt van elásva a csont ":D

ha minőségi animét akarsz akkor vinland saga és berserk... habár kicsit fel kell nőni azokhoz mert a történet nagyon komplex legalábbis tartarosz és olimpusz a kaifukuhoz képest...

2021. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A Vinland saga az egyik kedvenc animém. Csak sokszor nincs kedvem komplexebb történetre odafigyelni. 18 éves vagyok, és baromi sok animét láttam már. Egyszerre nézek nagyon sokat. Talán baj, hogy mindenevő vagyok, dr nincs olyan műfaj, ami nem kötne le. Több százat láttam, és csak 2-3 volt annyira rossz, hogy nem bírtam végignézni :D.
2021. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De azért annyi életem van, hogy nem ennek az animének a kövi részét várom egész héten :D. Elcseszett vagyok, de emelett a romcom animéket is nagyon szeretem. A Horimiya pl nagyon jó a mostani szezonból.
2021. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!