Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vártok mégegy évet az AoT...

Vártok mégegy évet az AoT befejezésére, vagy innen már végigolvassátok a mangát?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy képesek voltak egy második "befejező" évadot bejelenteni jövőre -_-" Ha már egyszer final season, akkor legyen is az az utolsó, nem?

2021. márc. 31. 11:00
A kérdező szavazást indított:
A végtelenségig várok
Most már nem érdekel, elolvasom a mangát
Eddig is olvastam a mangát
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

*már elkezdtem, amint vége lett

de minden bizonnyal az animét is megfogom nézni

2021. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik évad folytatása lesz, ami télen jön. Ugye volt egy stúdióváltás, így 8 hónapjuk volt meganimálni a 16 részt, ez így is embertelen tempó, még ugyan ennyit lehetetlen lett volna elkészíteni ilyen rövid idő alatt. Vagy ketté szedik, vagy várhattunk volna két évet a negyedik évadra a harmadik befejezte után.

Old-school aot fanok közé tartozok, ez az egy év semmiségnek tűnik, ahhoz képest, amit a második évadig kellett várni :D

2021. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Kivárom, mivel annyira nem vagyok nagy AoT fan.
2021. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Simán megvárom. Számomra nem volt nagy durranás ez az utolsó évad úgyhogy annyira nem sírom vissza.
2021. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen a final season 5. részéig tartottam magam, mint only animés, utána megtörtem és végigolvastam. Megérte.
2021. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon belassult az utolsó évad,szerintem feleennyi részbe is bele lehetett volna sűríteni,most meg megint várhatom a végét.
2021. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én elolvastam a mangát, mert nem volt türelmem még 1 évet várni. Bár ahogy a mangát elnéztem, szinte biztos hogy nem lesznek vele 2022 telére kész :D hacsak nem rakják tele CGI-al az egészet
2021. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!