Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van még itt valaki,akinek nem...

Van még itt valaki,akinek nem tetszik az AOT új évada?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik legjobb évada lett.

Mi nem tetszik? Neked is a stúdióváltással van problémád, mint sokan másoknak vagy az nem tetszik amilyen irányt vett a történet?

2021. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Vannak
2021. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a negyedik évada MAL-en jelenleg az öt legjobban értékelt anime közül a negyedik helyen van, szóval annyira azért nem rossz az.
2021. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem se nyűgözött le eddig. Szinte csakbmuszájból nézem már és várom a befejezését, de 10-et nem hiszem, hogy fogok adni rá max 8-9-et.
2021. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
1-es szerintem mindkettővel vannak gondok.
2021. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1. Teljesen más irányba ment a történet és nem tetszik ez a váltás. Már a 3.évadban is csak ímmel-ámmal tudtam azt mondani,hogy elment. Fel akarták kavarni a sztorit,de örvény lett belőle. Eren minden logikát félre dobva cselekszik és mint már a 3.évadban is látjuk megbánja,majd újra csinál valami megbánhatót.

*Spoiler

Elvesztette a tragikusságát,azt a kezdeti hangulatot,mikor megölnek valakit. Konkrétan röhögtem Sasha halálán,pedig az egyik kedvenc karakterem volt.

Az az atmoszféra, ami az első két évadban körüllengte, teljesen kiveszett ebben az évadban. Az ellentét, ami a két "tábor" között zajlik,sem tartom logikusnak vagy éppen harc képes indoknak,így ki tudja hány év távlatából.

Enyhén összefüggéstelen az előző évaddal,hisz ott még Zeke nagy ellenség volt és most meg fogadjam el, hogy segített nekik. Az a kevés magyarázat, amit kaptam nem elég ehhez. A romantikát sem tartom indokoltnak sok esetben. Kicsit elkapott fanservis irányába,amivel nincs gondom,de na,az AOT nem erről szól. A karakter dizájn,illetve a rejtett CGI-ok sem jöttek be,de ez jóval elenyészőbb probléma,a többi felsorolthoz képest,számomra.

2021. ápr. 7. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Van egy olyan érzésem, hogy azért csinálták meg így, nagyot ugorva a történésekben és időben, hogy:

1, Olvassa el mindenki a mangát

2, Végre le akarták zárni egy évaddal az egészet

2021. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Áh tudom,de a manga engem nem tud lekötni. Azt az élményt,amit mondjuk a csatajelenet pörgőssége,a zenék, a kifejezések közti apró változás,a hangjáték,ezeket mind nem tudja átadni és az anime marhára megköveteli ezt magának,úgy gondolom.
2021. ápr. 7. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7: A mangában is ott van ugyanez az időugrás egyrészt, másrészt pedig az anime még nem ért véget, lesz lényegében mégegy évad. Az anime hajszálpontosan a mangát követi.
2021. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Eren minden logikát félre dobva cselekszik"


Ezt azért gondolod így, mert még nem jutott el odáig a történet, hogy elmagyarázza miért cselekszik úgy, ahogy.


"Enyhén összefüggéstelen az előző évaddal,hisz ott még Zeke nagy ellenség volt és most meg fogadjam el, hogy segített nekik"


Az a Zeke volt az "ellenség", akinek az első mondata az volt Erenhez, hogy majd ő megmenti? Nincs itt semmiféle összefüggéstelenség, csak még nem ismerted Zeke céljait anno.


"Kicsit elkapott fanservis irányába,amivel nincs gondom,de na,az AOT nem erről szól."


Akkor nem tudom eddig mit néztél, mert biza az AoT hatásvadász fanservice-szel volt telepakolva mindig is.

2021. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!