Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Hősakadémia...

Szerintetek a Hősakadémia sorozat mennyire felnőttes?

Figyelt kérdés
Megnéztem az öcsémmel az 1. évadot, és vannak benne kifogásolható jelenetek, ezért egyedül nézem tovább, mert maga a sorozat tetszik. Csak szerintem nem való kisgyerekeknek? 8 éves az öcsém.

2021. ápr. 8. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van benne fanservice az tuti, de nem olyan sok és elviselhetetlen, hogy egy 8 éves ne tudja nézni. Hiszen a TV-be is adják és, ha annyira felnőttes lenne akkor nem adnák.

Viszont persze vannak perverz megszólalások is, hiszen középiskolások a főszereplők nagyja.

2021. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem felnőttes. Jó persze a felnőttek is nézik mert élvezik. Azzal nincs is semmi baj.


Mivel én végig néztem úgy gondolom, hogy egy 8 éves is simán nézheti. Nincsenek benne nagyon durva dolgok. Szentem alapból gyerekek számára készült ez az anime.

2021. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a vérre gondolok, hanem a szexuális jellegű elszólásokra. Ez kb 14 éves gyereknek meg sem kottyan, de egy 8 évesnek...
2021. ápr. 8. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem nem annyira felnőttes.(Még) Manga olvasó vagyok és ott már vannak olyan jelenetek amiket nem mutatnék meg egy 8 évesnek. Mondjuk ameddig azt meganimálják valószínűleg már nem 8 lesz.
2021. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A perverz megszólalásokon túl, szerintem vannak olyan dolgok, amik "megviselhetnek" egy 8 évest, például egyes karakterek kinézete akár (én például 12 voltam amikor először megláttam Dabit és a Nomukat és be kell valljam megijedtem tőlük egy kicsit, de ez persze személyfüggő)
2021. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!