Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Előfordult már, hogy azért...

Előfordult már, hogy azért nem néztetek meg egy régóta várt animét, mert túl sok rosszat hallottatok róla?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Slime-ot szokas fikázni, de nekem kedvencem es alig várom a folytatást.
2021. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a Yakusoku no Neverland második évada ilyen, ami most januárban jött ki. Sok véleményt olvastam róla és eléggé meggyőztek, hogy időpocséklás lenne megnézni.

Bár ettől függetlenül lehet, hogy később adok neki egy esélyt, de nagyon hátra került a listámon.

2021. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ettől csak kíváncsibb vagyok.
2021. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a Yakusoku no Neverland második évada ilyen, ami most januárban jött ki. Sok véleményt olvastam róla és eléggé meggyőztek, hogy időpocséklás lenne megnézni."

Ha nem olvastad a mangát, akkor nem olyan vészes, mint ahogy írják, de ettől függetlenül tényleg nem lett túl jó.

2021. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha érdekel az anime, akkor nem izgat mások véleménye. Ugyanez igaz fordítva is. Sosem ülök fel a hype vonatra.
2021. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
4. válaszoló:én is sok rosszat hallotam róla,de megnéztem és szerintem jó lett, de a végét tényleg szarul csinálták meg.A manga viszont oltári!Iszonyatosan tetszett!(az egyik kedvencem lett.Sokan fikázzák a grafikáját, de szerintem alapból annyira nem rossz mint mondják.😊
2021. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
4. válaszoló én megnéztem és szerintem jó, nekem ez a kedvenc animém, bár az utolsó rész tényleg nem lett a legjobb, de a mangája szuper imádom!😍
2021. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4


Ha a mangát nem ismered, akkor még egész jó. Mint 2. évad, elmegy. Igaz, hogy végéből kb semmit se értesz, de még ok.


Inkább csak nekünk manga olvasóknak volt csalódás, mert mi tudjuk, hogy milyen lehetett volna, s végül milyen lett.

Az elején még pozitívan álltam hozzá. Aztán már csak a színekért néztem (a démonok ruha és haj színeiért), a végén meg már csak azért, hogy lám hogy cseszik el, mert Lewis nékül problémás a logikus happy end.

2021. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!