Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van már sejtésed, hogy melyik...

Van már sejtésed, hogy melyik animék lesznek jók a tavaszi szezonban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár, amit kifejezetten ígéretes - gondolom itt az újakról beszélünk és nem a folytatásokról -, viszont elsőrész alapján majdnem minden ígéretes tud lenni, hanem csinál valami hatalmas marhaságot.


Én próbálom belőni 1 rész, illetve manga alapján, hogy mit fog hozni a sorozat, de így sem egyszerű, szóval most megint nézek majd vagy 20 animét egyszerre. :D

2021. ápr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moriarty The Patriot második évada király lesz. De előtte nézd meg az elsőt :)
2021. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-Fumetsu No Anata e

-Vivy: Fluorite Eye's Song


Véleményem szerint ezek a legígéretesebb animék a jelenlegi szezonból.

2021. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

OK, bocs, #1-es vagyok, de csak most lett időm részletesen válaszolni erre.


Ami újak és jók lehetnek:

86: nem mondom, hogy nagyon meglepődtem az alapkoncepción, mert ilyesmit már korábban is lehetett látni, viszont a manga pontszáma kifejezetten magas, gondolom ennek oka van, így ez jó eséllyel jó lesz.

Bishounen Tanteidan: én ezt kifejezetten magasra tenném a befutók közt. Ugyanaz a rendező + stúdió + író trió van mögötte, mint a Bakemonogatari mögött. Szóval én ettől sokat várok.

Fumetsu no Anata e: ez érdekes volt első rész alapján, és sok benne a potenciál is. A manga szintén magas pontszámon van.

HigeHiro: ez egy romance sorozat, jónak ígérkezik. Nem kiemelkedően jó, de jó.

Ijiranaide, Nagatoro-san: szintén romance, nagy hype-ja volt, kíváncsi vagyok, hogy ér-e annyit. Az animáció mindenképp jó.

Jouran: ez már egy kicsit elvontabb darab, viszont jól indult. Mondjuk a többségnek annyira nem jön be a pontszáma alapján. Én örülnék, ha ez jó lenne, de attól tartok, hogy átlagos lesz csak.

Mars Red: ez a legelvontabb darab, és ez is emlékeztet kicsit a bakemonogatari történet mesélésére. Sajnos itt is attól tartok, hgoy el fogják szúrni, pedig ebben is sok a potenciál, és szintén sokan lepontozták. :D

Mashiro no Oto: ez music, amit pedig láttunk eddig az jó volt. Úgy néz ki ,hogy komoly karakter fejlődésről lesz szó.

Sayonara Watashi no Cramer: minden érdekes animét lepontoznak ebben a season-ben. :D A Shigatsu wa Kimi no Uso írója egy másik mangája, szóval ettől szintén sokat lehet várni, de jó pár embernek az animáció minősége nem jött be, pedig csak mangahű.

Sentouin, Hakenshimasu!: KonoSuba írójának egy új mangája alapján, így ez is egy jó darab lehet. Nekem a látottak alapján bejött.

Shadows House: ez szintén elvontnak tűnik elsőre és reménykedem benne, hogy a későbbiekben még jobb lesz.

Super Cub: slice of life, engem a Yuru Camp-re emlékeztet, csak itt a motor/robogó van középpontban.

Tokyo Revengers: a mangája magas pontszámon van, így ettől is el lehet várni, hgoy jó legyen. Kicsit az Erased-re emlékeztet a történet.

Vivy: Re:Zero mangá írója csinálta, Violet Evergarden-re emlékeztet, és a látottak alapján elég érdekes.


Említés szintjén, ami folytatás (/remake) és jó lehet:

Boku no Hero Academia S5

Fruits Basket: Final Season

Nomad: Megalo Box 2

Shaman King (2021)

Yuukoku no Moriarty S2

Zombieland Saga: Revenge (S2)

2021. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!