Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy tetszett a Death note?

Hogy tetszett a Death note?

Figyelt kérdés
A vége ( a befejezése /lezárása), hogy tetszett nektek?

2021. ápr. 20. 00:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik nagy kedvencem. Igazi mestermű. Én jobban szeretem a második felét.
2021. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alapötlet nagyon jó. Nekem L haláláig tetszett, utána baromi izzadtság-szagú lett. Kinyírták L-t, hogy behozzanak egy másikat a helyére. Borzalmasan idegesített az a két füzetért verekedő pocok.
2021. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én többször végignéztem és örök kedvenc. Izgalmas és logikus, mély tanulságokkal és élő,mélyen kidolgozott karakterekkel. Valamilyen módon, bár én a Death Note előtt is kissé elvontan értelmeztem az igazság fogalmát, az anime és a manga jobban hozzásegített ehhez is.

Nekem a második fele jobban tetszett, de nem Near és Mello miatt, őket nem szerettem különösképpen. Szerintem méltó befejezést kapott.

2021. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legjobb anime amit valaha láttam.
2021. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett,amíg L élt. Utána mintha romlott volna folyamatosan a minősége
2021. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én nem animés vagyok, viszont sokféle művet be tudok fogadni, az antik lírától a képregényen át az akciófilmekig szinte minden műfajt. a death note egy nagyon sok szempontból zseniális mű, ha valaki ismeri a Bibliát v járatos klasszikus művekben és még a pszichológiában is, akkor látja, hogy nem csak egy nagyon ötletes és érdekes történetről van szó, hanem egy brilliáns alkotásról. ha van japán faust akkor az a death note.


jelenleg a mangát keresem égen földön, remélem a gyűjteményem része lehet :D

2021. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!