Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek hogy tetszett a Death...

Kinek hogy tetszett a Death Note anime?

Figyelt kérdés
Magyar vagy japán szinkronnal az élvezetesebb?:) Előre is köszönöm a választ. ^^

#anime #Death Note #death note kritika
2014. ápr. 15. 21:31
1 2
 1/14 Tinu válasza:
Nekem mint minden Anime nagyon tetszik! Magyarul néztem én és igen izgalmas volt számomra! :) japánul nem tudom milyen lenne! :/
2014. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos pontig (most nem fogok spoilerezni, meddig) nagyon tetszett, de utána erősen romlott a minősége.


Szerintem a Japán sokkal jobb személyiséget ad a karaktereknek.

2014. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval. Egy bizonyos részig nekem nagyon tetszett és nézette magát rendesen. Utána mást annyira nem ragadott magával. Ezért se került be a kedvencek közé. De mindenképp látni kell. Csak magyarral néztem még.
2014. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Eredeti szinkron mindig jobb, főleg egy animénél.


Én úgy voltam vele anno mikor láttam, talán 4-5 éve hogy szerettem nagyon is, az elejét, nagyon jó kis "párbaj" kerekedett belőle és majdnem zseniális lett. Aztán a 25.rész után az egész színvonal baromira esni kezdett, nem spoilerezek de ott történt egy dolog, ami után kábé úgy éreztem hogy felesleges folytatni az animét, mivel közel sem lett olyan jó mint az első fele.

2014. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) :3
2014. ápr. 16. 15:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdekes egy anime.


SPOILER


Nekem addig tetszett amíg L meg nem halt :c De még mindig Ryuk viszi a pálmát!:D

2014. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szintén addig a bizonyos részig. Tovább nem tudtam nézni, nem kötött le :P
2014. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

SPOILER



Nekem 26.dik rész tetszett a legjobban, ha jól emlékszem.

+ az első fele.

2014. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az eleje tetszett, de a vége nem nagyon. Én csak japán szinkronnal láttam, szóval fogalmam sincs melyik élvezhetőbb, de nagyon úgy gondolom, hogy a japán szinkron a jobb, mivel általában az szokott jobb lenni.
2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszett. Tényleg érezhető volt a romlás "annál a résznél" (fú, de titokzatosak vagyunk :D), bár engem utána is lekötött, ugyanolyan érdeklődéssel néztem végig. Báe a lezárása annyira nem tetszett, de eleget tett a legtöbb elvárásomnak. :D

(Ryuk nálam is favorit szereplő! :D)

2014. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!