Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok írni olyan yaoi...

Tudnátok írni olyan yaoi mangákat/manhwákat/manhuákat/stb, amiben az egyik főszereplőnek lelki problémái akadnak?

Figyelt kérdés

Például gyakran szorong, evészavara van, esetleg depressziós, igazából mindegy. (Ha yaoiból nagyon nincs, shounen ai is jöhet)

Illetve pluszban, ha tudtok nagyon meghatóakat, olyanokat, amik egyszerűen beszippantanak és szinte tökéletesek a szemetekben, azt is nagyon megköszönném:3



2021. ápr. 28. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

CUT

Loveless

Rikara

Zetsuai 1989

Bukiyou de Gomen

2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Hát, most így hirtelen a Killing stalking jutott eszembe, ott mindkét személynek van lelki problémája, és mentális is. Akkor olvasd el, ha szereted az ilyen pszichológiai történeteket, és bár ez egy bl sztori, nem az a tipikus romantikus történet. De én ajánlani tudom. 💞💞
2021. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ten count :))
2021. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a felét már elolvastam, de mindenkinek ment a pipa!~~
2021. máj. 2. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a Room to room-nál az egyik nem nagyon dolgozta fel, hogy szakítottak vele, a Killing Stalking-nál Sangwoo anya-komplexusos, és az Oeby me-ben egy ,,egészen kicsikét" pszihopata az egyik.
2021. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!