Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Fairy...

Mi a véleményetek a Fairy Tailről? Nektek hogy tetszett?Vagy ha nem tetszett akkor miért? :)

Figyelt kérdés
Én is nemolyan rég néztem végig és nekem nagyon tetszett,ezért kiváncsi vagyok mások véleményére is..

2021. ápr. 30. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nézhető max.

Mármint nem rossz, de logika nincs a dolgok mögött. Az egész világ, a karakterek minden le van egyszerűsítve.

2021. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elején tetszett,Juviától borzasztó. Undorító az a fajta humor, amit visz,az ecchi-vel általánosságban nincs gondom,de ez már szánalmas,a végső harc is nevetséges volt.

Nem,nem ajánlom!

2021. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Aonime ***** válasza:
68%
17 rész utána abba hagytam pár éve, azóta se nézem nem is érdekel igazán, csak a one piece 😎
2021. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, attól függetlenül, hogy rossz.
2021. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerettem, de túl sok benne a fanservice.
2021. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem de ettől függetlenül logikátlan a vége szenvedés volt! Az ecchi már nevetséges! Egy komfortos helyzet nincs benne amiben az ecchi párosulhat a történettel helyette minden ok nélkül a karakterek le vetkoznek! (Kivéve wendy aminek megint nincs értelme! ) erzanak elvileg páncéljai vannak fe a páncélok nagyja csocs és punci mutogatós abszolut nem felel meg a céljának! Gray vetkőzése az egyetlen jó dolog benne (mármint vicces) viszont az mekkora degradáló hogy a női karakterek el pirulnak zavarba jönnek ugyan akkor ők meg 99%-ban meztelrnek szinten és arra senki semmit sem reagál!

A harcok viszonylag jok de sok illogikus dolog van benne! Hirtelen power up 1 csapásos k.o

A dragon force-ról a szerző megfeledkezett mar alapból a 100 résznél meg kellett volna mutatnia mindegyik sárkányölőnél nem pedig a sorozat végénél! Ja amikor meg “normalisan be lett volna mutatva” sting rouge esete akkor meg olyan szánalmasan gyengék voltak

Maga az erő viszonyok bemondásos alapon voltak benne! Szinte az összes szuper erős karakter csak a fairy tailben van! Hiába van a. Sabertooth vagy a masik amiben Lion meg a többi van ők szánalmasan gyengék!

A csillag szellemek nagyon csalódást keltőek (1-2 jó) lehet benne humor de amikor sagitarius egy ló jelmezt viselő az gaz de pl taurus foltos bociként meg jó mert az még belefér!

Az hogy natsu egyszerre demon meg sárkányolo az megint csak egy logikátlanszar! Egy full bemondásos alap!

Amik jok benne:

Nem csak natsu központú! Sok mellek fő karakter kap jó és elégséges csata jeleneteket! Ez tényleg nagyon jó benne!

A világ érdekes de megint bemondásos!

A fő ív hogy natsu keresi a sárkány aput és hogy a sárkányok eltűntek minden nyom nélkül megint nagyon érdekes!

A mágia játékok és az eclipse arc a legjobb az egész sorozatban

Viszont sok másik arc csak egyszeri volt szinte olyan mintha fillerek voltak!

A harcok látványosak a képességek jól kidolgozottak


De ami nagyon rossz benne:

Nincs jó világ építés

Logikátlan bemondásos erő

A végső harcok annyira rosszak voltak! A manga folytatás pedig saját magat köpi szembe!

Tul sok felesleg ecchi semmi komfort zóna

A nyugati kontinens és a spriggan megint illogikatlan valamit gyorsan ki akartak találni pedig nagyon jót ki lehetett volna hozni belőle!


A fairy tail egy hatalmas potenciaval rendelkező sorozat de egyiket sem használja ki!

Egy könnyű nézhető sorozat nem kell sokat várni tőle

2021. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az eldens zeró meg még nagyobb szembe köpés mert szinte ugyan az a történet ív és szereplő dizájn! Ne már hogy mindegyikben egy szőke bögyös csaj legyen a fő heroine ez már a 3. Alkalom!!!
2021. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, viszont az ecchi túl sok volt, nagyon idegesített. Az előttem válaszoló jó pár dolgot leírt, azokkal kb. egyetértek. Ettől függetlenül egyszer szerintem érdemes megnézni.
2021. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz anime, csak olyan érzésem van mintha az alkotó nem is vette komolyan, amit csinál. Pedig tele volt lehetőségekkel a Fairy tail.


Igaz, hogy a shounen-ek klisékből tevődnek össze, de a Fairy tail az elejétől a végéig csak a legalapabb kliséket használja, és néha túlzásba viszi. Főleg az ecchi-t. Annyira, mintha a mangaka bizonyítani akarná,hogy igenis vérzik az orrod, amikor túl csordulsz az örömtől. 0 karakter fejlődés és világ építés. Sok dolgot meg tudunk a karakterekről, és jó nézni ahogy leküzdik a démonaikat (van aki szó szerint), de ez sem gyakorol rájuk semmilyen fejlődést, kivéve a gonosztevőkre. Bár ez még náluk is túlontúl egyszerű.


Nem hiszem el, hogy ezt írom: a másik, ami nagyon bosszant, hogy nincs romantika. Natsu és Lucy kapott ugyan közös jeleneteket, sok időt töltöttek együtt és voltak rá ugyan utalások, hogy talán nem csak barátok, de lehetett volna komoly jelenetei Natsu-nak Lisanna-val. De Lisanna visszajött, aztán mindenki megfeledkezett róla. Erza és Gérard (Jellal) kapott ilyen részeket, egyszer egy egész epizódot, de a végére azt is elbaromkodták, mint az ,,edzéseket". Valamiért senki sem hal meg ebben az animében, ami nem gáz, de a végére már nevetséges volt.


De nem is ez a Fairy tail legalja, hanem maga Ichiya. Nem volt még anime karakter, akit ennyire utáltam.


Ami miatt érdemes megnézni az a király látvány, és az azzal járó zenék. Ha másban nem, de hangulat építés és azok átadásában ez az anime szuper. A szíve meg van

2021. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedvenc animém! Mégpedig azért mert elég magányos vqgyok a mindennapokban. A fairy tail viszont olyan mint egy nagy család, elűzi az egyedül létet a sok (nem létező :c ) karakter ♡
2023. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!