Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Eddig két animet láttam és...

Doiina kérdése:

Eddig két animet láttam és azok nagyon tetszettek, mikor animét választok megnézem a véleményeket és utána google kép *. *?

Figyelt kérdés
1. ) Vampire knihgt 2. ) kaichou wa maid-sama Kérlek titeket irnátok animéket amik hasonlóak ezekhez? ( a történetük alapján ) Mert én még nem igazán találtam ilyet T. T

2014. jún. 23. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Amik nekem nagyon-nagyon tetszettek:

(Persze nem tudom a tűréshatárodat)

- Speed Grapher (Kicsit borúsabb, durvább anime, de eszméletlenül jó, mindenképpen ajánlom.)

- Naruto (akár a Shippuuden-nel is kezdheted, habár ha a shipp-el kezdesz, akkor az "original" animét nem hiszem, hogy megnéznéd. Én mindenesetre végig "szenvedtem" magam rajta, és nem bántam meg.)

- FMA Brotherhood (Nagyon-nagyon tetszett, csak ajánlani tudom.)


Remélem tudtam segíteni valamicskét, ha ezek nem tetszenek (habár ez szerintem elképzelhetetlen), akkor írj és mondok még. :)

2014. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Special A

Toradora

Kimi ni Todoke

2014. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lovely complex - nekem nagyon tetszett, az egyik kevenc animém, vicces és romantikus

kaleido star - az egyik első anime, amit láttam

kimi ni todoke - szép romantikus történet

peach girl - a vége nem tetszett, de nem olyan rossz

hana yori dango - régi, de a története nagyon jó

marmalade boy - ebben vannak jó viccek, de komolyabb részek is, ez is régi

2014. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!