Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan tudok animéket nézni...

Hogyan tudok animéket nézni netflixen?

Figyelt kérdés

Magyarországon élek, magyar netflixem is van, de ugye azon nagyon kevés anime van. Nem rég hallottam hogy ha átállítom a nyelvet pl. Angolra akkor angol netflixem lesz, vagy ilyesmi akkor tudok több animét nézni, mivel az angol netflixen sok anime van. Na most, én nem találtam meg ezt a nyelv átállítát, hanem letöltöttem egy Vpn-t,átraktam a régiómat angolra, és a netflixen valóban több anime lett elérhető. Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

1. Meg lehet e oldani hogy legyen magyar felirat?

2.miért van hogy néhány anime el se indul, csak ott van a kezdőképernyőn és amikor rányomok az indításra nem is történik semmi.

3. Ezt a 'problémát', (ha lehet így nevezni) akkor vettem észre mikor meg akartam nézni a naruto nevű animét. Ugyanis fent volt vagy 12 film de a sorozatot se eredeti nyelven, se sehogy nem találtam. Valaszokat elore is koszi



2021. máj. 10. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyar felirat csak akkor van, ha készítenek fordítást. Nincs cheat code, ami mágikus magyar feliratot varázsol neked.


Ha valami nem indul el, nincs neted.


A Naruto nincs fent Netflixen. A Chrunchyroll a jogtulajdonos a Naruto streamelésére.

2021. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar tartalmak csak a magyar régióban érhetőek el. Milyen VPN-t használsz egyébként? :)
2021. máj. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ExpressVpn-t. Köszönöm amúgy a válaszokat
2021. máj. 11. 06:41
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

1. Animéket NEM netflixen kell nézni

2. Nincs cheat code a fő tartalmak mindenkinek ugyan azok csak épp a felirat és nyelv opció nem (az anime nem fő tartalom)

3. Ha varázs ütését akarsz eredeti szinkront magyar felirattal akkor indavideo mert ott van a mágia varázsütésre…!

Nem hiába van annyi non-profit anime fordito magyarban már töretlenül 15+ éve! Szinte minden animét mg lehet talalni indán vagy pedig a fordítók honlapján ilyen egyszerű!

Az anime a netflixen most mondom el 10. Alkalomra nagyon KORLÁTOLT SZEGÉNYES! Nem erre a célközönsége lett kitalálva a netflix hanem az original tartalmakra

2021. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Magyar fansubok feliratai + nyaa.si-ról videó > Magyar fansubok saját videó lejátszója > netflix > aztán csak ezek után az indavideo.

Indavideora hiába töltik fel hd-ban vagy állítod hd-ra, rosszabb minőségben konvertálja le még így is. Csak nézzetek meg egy "HD" videót indán, meg töltsetek le egy HD videót nyaa.si-ről (vagy bármelyik szimpatikus oldalról). Ég és föld a különbség.



Visszatérve a kérdésre.

Csak annyi magyar feliratos anime van netflixen amennyit lefordítottak, ha átállítod a régiót, akkor nyilván több anime lesz elérhető, de azokhoz nincs magyar fordítás. Sajnos ez van, de amúgy a netflix fordítás sem egy minőségi. De viszont egyre több kerül fel magyarul, ami nagyon jó persze.


Nézz fel isshotosho-ra, ott megtudod nézni, hogy az adott szezonban kik fordítják az adott animéket. Elég csak a gugliba beírni a nevüket és kidobja, de indavideón is megtalálod őket és ott általában a videó leírásában feltüntetik a saját oldalaikat/ felirat letöltési linket.

[link]


Persze, akit nem zavarnak a pixelek, azoknak ott van az egy kattintásos indavideó.

2021. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az érthető válaszokat, megy a zöld :D
2021. máj. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!