Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto: A kézjeleknél mindegy,...

Naruto: A kézjeleknél mindegy, hogy a jobb vagy a bal kezed van ott, ahol lennie kell? Például a kutyánál, hogy a jobb vagy a bal kezed van felül?

Figyelt kérdés
Pl. a kutya. Mindegy, hogy a jobb kezed van ökölben és a bal rajta, vagy a bal kezed van ökölben és a jobb rajta?

2021. máj. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mivel hagoromo azt mondta hogy a kézjelek arra vannak hogy kevesebb csakrával lehessen előhívni a jutsut,ha van elég csakrád és eléggé tudsz koncentrálni akkor akármilyen jellel előhívhatsz akármilyen jutsut.hagoromoék pl nem használtak kézjeleket.az anime elején sztem a készítőknek még az volt a szándékuk hogy a kézjelekkel aktiválják a jutsut,de a végére az lett h nem fontos a kézjel.pl úgy emlékszem hogy a raszihoz nem kell kézjel.
2021. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, nem lehet felcserélni a kezeket. És nem, nem lehet bármilyen kézjellel bármilyen jutsut kivitelezni.


Viszont igen, a kézjelek tényleg azért kellenek, hogy kevesebb chakrával is elő tudják hívni a jutsukat, rasenghanhoz nem használnak kézjeleket, de nem hiába olyan kevés shinobi tudja csak megcsinálni, legtöbbnek nem elég erős, és nagymennyiségű a chakrája hozzá.


De például még Hashirama sem használt kézjeleket.

2021. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. máj. 20. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Rasengan az teljesen más, az csak nyers chakra, amit a testen kívül kell irányítani. Ez óriási chakra controlt igényel, amivel kevesen rendelkeznek, de egyértelműen tanulható technika. Kakashi is képes rá amúgy. Nem mellesleg Minato direkt olyan jutsut akart kifejleszteni, amihez nem kell kézjel, s így lett a Rasengan megalkotva.
2021. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem felcserélhető a két kéz, mivel vannak egykezes jelek is, és ott szerintem mindegy, hogy melyikkel formálják. Illetve amikor Sasuke a Chidorit formálta, eredetileg a bal kezén voltak nyújtva az ujjai az ökör jelénél, viszont amikor már nem volt meg a bal karja, a jobb kezével is megformált valami hasonlót, miközben fogta a kardját is.
2021. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!