Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki el tudná mondani az...

Valaki el tudná mondani az attack on titan 1. 2. Illetve 3.évadának a lényegét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szinte lehetetlen amit kérek, de ha van valaki aki rámszánná az idejét akkor nagyon megköszönném. Azért nem értem a storyt mert nagyobb szünetekbe néztem az animét, volt hogy 2 nap alatt megnéztem 10 részt és ott leálltam, egy hónapig nem is néztem. Nem szeretnék olyan válaszokat hogy nézzem meg újra, mivel nagyon hosszú idő lenne. Előre is köszi :}
2021. máj. 20. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

1 hónap az semmi nem értem miért nem emlékszel 1 hónap után a story-ra mikor az amúgy csak 4 rész lenne! szóval mikor nézed az 5. részt akkor már nem is emlékszel az első rész tartalmáára!???

de röviden

jönnek a titánok meg eszik az embereket a falat áttörik majd a fő szereplők megölik a titánokat... ennyi

2021. máj. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
#1es, kb ahogy összefoglaltad aot-ot az olyan szinten van mintha azt írnád: death note arról szól, hogy a főszereplő neveket firkál egy füzetbe mert isten komplexusos
2021. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as és a death note pontosan erről is szól vagy tévedek? 😂😅😂

Ez valószínűleg az aki azt hazudja hogy látott animéket de mi mondjunk el neki bizonyos részek és arc-ok tartalmát pedig látta de akkor sem tudja…. :/

2021. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha számodra csak erről szól, akkor fölösleges is írnom akármit. "...😂😅😂:/"
2021. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy te ezen az értelmi szinten vagy…. Bocs azt hittem érted a viccet de tévedtem… -.-“
2021. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
OMG (-.(-.-).-)
2021. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eltaláltad, én csak ezen a szinten vagyok, de még mindig jobb minthogy odamegyek trollkodni, okoskodni valakinek a kérdése alá aki normális kérdést tett fel és gondolom normális válaszokat vár. Ha nem tudsz mondani semmi értelmeset akkor inkább kussolj. " ... -.-" "

Majd felnősz te is. Legalábbis remélem, hogy nem vagy 15 évesnél idősebb ilyen felfogással.

2021. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Attis (Animegyetem) is csinált egy összefoglaló videót amiben nagyon nagy vonalakban elmondta a lényeget: [link]


Bár ha jól emlékszem a ~23 perces videó első szinte 10 percében nem beszél szinte semmi lényegesről hanem csak azt ecsetelgeti ,hogy mennyire nem lehet egy videóban összefoglalni s inkább nézd végig az animét. Mondjuk ebben igaza is van de szerintem jobban kihasználhatta volna a rendelkezésre álló időt vagy külön-külön csinál 10-20 perces videókat a 3 évadról. De ha nagyjából megmaradtak az események s csak egy kis frissítés kell akkor talán elég ez a videó.

2021. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, egyes neked annyit mondok hogy nyilván nem teljesen maradtak ki az események csak nem emlékeztem olyan részletesen rá. Ez az anime elég hosszú, és most nem nagyon van időm újranézni. Akik videót mellékeltek, (2,9) nagyon köszönöm a válaszokat. Szép estét
2021. máj. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!