Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki nyerne? A Z csapat vagy a...

Ki nyerne? A Z csapat vagy a Bosszuállók?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 02:25
A kérdező szavazást indított:
Z
Avangers
30 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Hát! Kb piccolo olyan szinten van mint thor és hulk

Na most erre rá megy vegeta és goku akit ketten le vernék a bosszúállókat! Az a baj hogy itt már csak nyers erő van azaz a Dragon ball-ban! Semmi kütyü semmi gyengeség semmi eszköz!

De ettől függetlenül Biztos lenne esélyük nekik is csak hát nem solyom nem fekete özvegy nem Amerika kapitány hanem vadember thor hulk marvel kapitány és vizionak lenne esélye!

De ha gokuék rendelkeznek a blue erővel akkor már semmi esélyük nincs nekik! Konkrétan thanost 1 perc alatt elvernék még akkor is ha nála lenne a legtöbb kő és csak a csettintést nem használná (habár lehet nem hatna az a blue formára mert ekkor már isteni állapotba kerülnek és nem halandó ki-vel rendelkeznek)

2021. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Senki, mivel gondolom mindkét csapat a jó oldalt képviseli, tehát nem is harcolnának egymással, max elmennének sörözni és emelgetnék thor pörölyét.


Amennyiben az Z csapat a gonosz (nem tudom, egy részt sem láttam), akkor természetesen a bosszúállók, mivel végül mindig ők győznek. :)

2021. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
2-es a Z csapat goku és vegeta! Semmi fele képen sem nyernének csak lenne egy kis esélyük de harcban főleg ha van nekik blue akkor nyomuk sem marad
2021. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ennyire komolyan venni 3-as :D
2021. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
#4 nem vette komolyan. Ha komolyan vette volna, akkor lehet hogy értelmesen fogalmazza meg a választ. Se füle, se farka annak amit ír. Követhetetlen, hogy kire vonatkoznak a személyes névmások. De még szöveget sem képes értelmezni. Én nem kérdeztem hogy szerinte kinek lenne esélye, hanem megadtam a választ, hogy mi történne egy marvel filmben. ;)
2021. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

5-ős a marvel filmben sem úgy történik minden ahogy elképzelés! Már maga a végtelen háború csavarja sem

Ettől függetlenül az hogy itt személyeskedsz passziv agresszív kozekedest folytatsz nem leszel értelmesebb csak egy kis tipikus nyomi alak aki kötekedni szeret és fickos kedvében van és akkor feljön ide hogy tomboljon egyet… 😂😂😂 nevetséges vagy

2021. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
#6 akkor megnyugodtam. :)
2021. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Thunderfairy ***** válasza:
100%

Szerintem a Z harcosok nyernének. Sokkal komolyabb Chi energia mennyiségel is rendelkeznek. Tegyűk fel hogy Hulk ereje legyen mondjuk 10 millió egység.

Ez még a 2. szintű suprharcost, SSJ2, is jocskán alul mulja. Ide a superhöseinknek már olyan kaliberekkel kénne inditania mint Superman, Dark Phonix, Marvel kapitány, stb. Kevés lenne az hogy kiemelkedik valamilyen külőnleges képességel, például X-Man mutánsok. X-man-ből Logan, X-23 esélyes lehet a regeneráció miatt. Ez a Dragon Ball Z harcosainak nincs.

Esetleg Mistik átverhetné őket az alakváltoztatással és így fel lehetne egy kémkedéses stratégiát épiteni a Z harcosok legyőzésére. Lenne lehetőségűk nyerni a szuperhösöknek ha egy kis stratégiát is belevisznek és nem erővel akarnak nyerni ellenűk.

2021. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha a animés z harcosokat és a filmes bosszúűllókat nézzuk akkor a z harcosok nyernek de ha a képregényes bosszúállókat nézzük akkor ők nyernek ilyen egyszerű
2021. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9 mióta?

A marvel-ben is vannak komolyabb karakterek akik tényleg akar le is győzhetik gokut csak azok nem a bosszúállókban vannak!!!

Pl fel lett sorolva dark Phoenix marvel kapitány Golden adam galactus a celestials


De ezekből a legtöbb az mind entitás karakter azaz tényleg nem emberi nem szereplő karaktet

De pl a dragon ball-ban is van több olyan karakter akiket goku és vegeta sem tud legyőzni!!! Ilyen pl a pusztitás istenei-nek magy része! És akkor jönnek az őrző angyalok akik őrzik őket! És ott van még a fő angyal! És még zeno a pusztitás legfőbb istene! És még ott lehetne super shenron is csak az egyfajta djinn azaz szabad akaratából nem cselekszik de az ő hatalma sokkal magyobb mint zeno-é

2021. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!