Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállókat miért hívják...

A Bosszúállókat miért hívják Bosszúállóknak? Kin álltak bosszút amikor a nevüket kapták?

Figyelt kérdés
Néztem a filmeket és nem rémlik hogy valami bosszúállás miatt fogtak volna össze, mint pl. Punisher, inkább csak megvédeni a Földet volt a céljuk, de az nem bosszúállás. Emlékeim szerint nem bosszultak meg senkit, legalábbis nem akkor mikor alakult a csapat. Akkor miért hívják így őket?

2020. júl. 27. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

A filmekben Marvel Kapitány call signja (mi ennek a magyar megfelelője?) volt a hadseregben a Bosszúálló. Fury utána nevezte el a Bosszúállókat. (Igaz, hogy 8 évvel Bosszúállók után ezt bedobni kicsit fura...)

A képregényekben pedig Wasp nevezte el őket így, mert jól hangzott.

Szóval ne gondold ezt annyira túl. Képregényekben is így hívták a csapatot, hülyén jön ki ha megváltoztatják.

2020. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos hogy ez válasz a kérdésedre, de valamilyen szinten igaz: [link]

Egyébként amit előttem írtak az tökéletes. Amúgy meg csak gondoljunk bele: Thanos kiirtotta az univerzum felét, majd a Bosszúállók megölték őt. Szóval valamilyen szinten bosszút álltak, elvégre ez lett az ő történetük vége. Tehát így is érthetjük, bár nem hiszem hogy ez volt az eredeti koncepció.

2020. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!