Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért halt meg Vasember,...

Miért halt meg Vasember, fekete özvegy és miért lett öreg Amerika kapitány? Loki is elment. Így a csapat fele eltűnt. Nagyon népszerűek voltak a Marveles filmek, mindenki szerette őket. Így sokkal kevesebb film és bevétel lesz.

Figyelt kérdés

Nem értem az okát.

Más hősökkel akarnak csinálni filmeket?

De Loki, Vasember és Amerika kapitány nagyon népszerű volt. Nem értem miért kellett megölni, eltüntetni őket..

Ti tudjátok az okát?



2021. febr. 28. 01:37
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
91%

Valószínűleg azért, mert egyrészt ez egy képregényadaptáció másrészt meg azért, mert unalmas a mindig győznek a jók és semmi veszteség soha nem éri őket. (Valószerűtlen.)


Loki egyébként szerintem még meg fog jelenni. Illetve behozzák a multiverzumot és meg is van oldva.

2021. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Mi köze ahhoz, hogy képregényen alapszanak a filmek? Ha eljutnak a képregény végéhez, akkor folytathatják ahogy akarják.

A többi szuperhősös filmben és alapból is mindig a "jó" győz, így ezt sem tartom valószínűnek.

Veszteség érhetné őket, meghalhatna pár kevésbé fontos szereplő, azt is meg lehetne csinálni érzelmesre. De ne ilyen sokan és a legnépszerűbbek.

2021. febr. 28. 08:29
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Színészek megunták a szerepeiket, ki kellett őket írni.
2021. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%

Erre a kérdésre egyáltalán van értelme válaszolnunk?


Most őszintén, ha MINDIG életben maradnának a jók és MINDIG ők győznének, akkor az nem lenne unalmas? Dehogynem.


Ha egy ilyen kérdést felteszel, akkor... Nem is tudom. Nem neked való. Nem érted a lényeget.

Csak azért nem fogják életben hagyni az egyik szereplőt, mert közkedvelt.


Persze itt az is beleszólt a dologba, hogy egyesek nem akartak már több Marvel filmben szerepelni, de vannak, akiket kiírtak a halálukkal az univerzumból, pedig nem unták a szerepet.

2021. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

3: Ezt olvastad valahol?

4: Szerintem a kérdés értelmes. Nem trollkodás és nem is gondolom buta kérdésnek.

Engem ez érdekel és sok más embert is, mivel elég népszerűek a filmek és a karakterek.

Nekem nem unalmas, ha mindig ők győznek, hiszen odáig van egy izgalmas és nehéz út.

Mindig is utáltam, ha szomorú a vége, vagy meghal valaki.

Mi nem nekem való? Mit nem értek? Az kinek jó, hogy meghaltak? :D

A karakterek népszerűsége minden filmben és sorozatban fontos, mert az hozza a nézőket és a pénzt. A bevétel-nyereség miatt csinálják eleve a filmeket és sorozatokat, mindenki ezért dolgozik.

Sőt, a nézők miatt sok sorozatot átalakítanak, visszahoznak szereplőket, összehozzák őket, más lesz a cselekmény..

Sokat írtam, mert nem volt értelme a válaszodnak, csak kötekedés.

A kérdésre az utolsó mondatodban válaszoltál, de az is csak tipp.

Remélem azért lesz pár nagyobb rajongó, aki több információt tud.

2021. febr. 28. 12:22
 6/40 anonim ***** válasza:
93%

Nincs súlya annak, ha nem halnak meg. Mit kell ezen megmagyarázni?



"Mindig is utáltam, ha szomorú a vége, vagy meghal valaki."

Ez a te dolgod, te ilyen vagy, mások pedig nem ilyenek.



Mi az, hogy az is csakk tipp és lesz pár nagyobb rajongó?

Te kinek képzeled magad, hogy így válaszolsz egyáltalán, miközben az alap dolgokat sem érted meg egy filmből? Az csak pozitív, ha egy film kellően drámai.


Az pedig köztudott volt már a Végjáték megjelenése előtt, tehát KÉT ÉVE !!! (te meg most teszed fel a kérdést, ergo gőzöd nincs a dolgokról) hogy Robert Downey Jr. és Chris Evans kiszáll ebből a szériából, nem alakítják többé Vasember és Amerika kapitányt. Te meg két év után azt írod nekem, hogy ez csak tipp?


Egy kicsit vegyél vissza az arcból és nézz utána dolgoknak mielőtt hülyeségeket beszélsz.


Ennek a beszélgetésnek így nincs értelme.

2021. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

RDJ és Chris Evans kiszállása már egy jó pár éve köztudott. Mondjuk nem értem miért vagy így fennakadva azon, hogy 3 karakter kiszállt. Vasembert is a plot armorja tartotta életben eddig, Amerika Kapitány egy kimondottan szép befejezést kapott, Fekete Özvegy, még ha kicsit tragikus is, szintén egy szép befejezést kapott.

Loki meg saját sorozatot kap, annak ellenére, hogy már a Sötét Világban meg kellett volna halnia. Ez felesleges bőrlehúzás. Valljuk be, a karakter csak azért van még életben, mert Tom Hiddleston jól néz ki.

Azzal, hogy a Marvel kiírt 3 karaktert nem lettek szegényebbek. Több száz karakter van. (Na meg Yelena lesz az új Fekete Özvegy, Sólyom meg az új Kapitány.) Az elkövetkezendő évek Marvel filmjei:

Fekete Özvegy, Sang-Chi, Örökkévalók, Spider-man: No way Home, Doctor Strange az Őrület Multiverzumában, Thor: Love and Thunder, Marvel Kapitány 2, Fekete Párduc 2, Ant-Man and the Wasp: Quantumania, A Galaxis Őrzői 3, Fantasztikus Négyes.

Sorozatok: Sólyom és a Tél Katonája, Loki, Ms. Marvel, Hawkeye, Moon Knight, She-Hulk, Secret Invasion, IronHeart, Armor Wars.

2021. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

6-7: Én meg nem értem, hogy miért nem lehet soha csak a kérdésre válaszolni.

Miért kell megkérdőjelezni a kérdésemet és személyeskedni, kötekedni.

Ezek után elvárnátok, hogy jófej legyek? Meg vagytok sértődve, ha ugyanolyan stílusban válaszolok.

Az a baj, hogy sok a buta, unatkozó, kötekedő ember, akik nem tudják a választ, csak itt élik ki magukat. :D

6: Nem tudod, hogy mit jelent a tipp? Más talán jobban utánaolvasott és pontosabb információja van. Erre gondoltam. Sajnálom, ha nem értetted a válaszomat.

Azért kérdeztem, mert NEM tudtam. Te vegyél vissza, mert én nem tolerálom az ilyen stílust és türelmem sincs hozzá!

Jó, kiszálltak a színészek, de miért??

Nem tudod a válaszokat, csak itt okoskodsz a semmire.

Igazad van, hogy veled nincs értelme beszélgetni, kérlek többet ne is írj, mert nem vagyok kíváncsi erre a stílusra!

2021. márc. 1. 00:04
 9/40 A kérdező kommentje:

7: Nekem hiányozni fognak és sokaknak még. Több helyen kérdezték ugyanezt.

Attól még, hogy lesznek új karakterek, azokat nem biztos, hogy megszeretjük, vagy ha mégis, akkor is mi értelme, ha majd őket is megölik?

Szerintem, ha valami sikeres, azt hagyni kell.

Értem, hogy a színészek nem akarták, de attól még szomorú, sok rajongónak.

Sólyom? Több száz kommentet és véleményt olvastam, senki sem szereti. A képregényben nem is ő kapta meg, hanem Bucky.

Tom tényleg jól néz ki, tehetséges és Loki a legérdekesebb karakter szerintem.

Köszönöm, hogy írtad a következő filmeket. De kommentek alapján, amiket olvastam (elég sokat) ezek nem érdekelnek senkit.

Amerika kapitányt, Vasembert és Thort szerették.

Több száz kommentnél 2-er emlegették csak Dr. Stranget. Fekete Párducra sem kíváncsi senki, most hogy meghalt a színész és a lánytestvérei lesznek a főszereplők. Még nők is írták ezt. Galaxis Őrzői szinte csak negatív kommenteket kapott. Nevetségesnek írták le, rengetegen.

Sorozatok közül is szerintem csak a Lokisat fogják nézni, ezt a kommentek alapján gondolom.

De a jövő ezt majd bebizonyítja.

Sok helyen olvasgattam kommenteket, kritikákat, hogy megtudjam a választ és ezt szűrtem le.

2021. márc. 1. 00:15
 10/40 anonim ***** válasza:
34%
Váó, ennyi hülyeséget, mint amit te összeírtál.
2021. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!