Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak nekem nem tetszik az...

Csak nekem nem tetszik az Attack on Titan?

Figyelt kérdés

Most néhzem az attack on titan/ shingeki no kyojin 3. évadát, és (tudom, le vagyok maradva, de már bele kezdtem egyszer, végig néztem az első évadot, de abbahagytam, mert) tele van hibákkal...vagy ez csak nekem tűnt fel?

Gondolkozok rajta, hogy írnék róla egy kritikát, de nem hiszem, hogy lenne rá kereslet/igény.

Szóval csak nekem nem nyerte el a tetszésemet, és csak én találtam benne több hibát is?



2021. máj. 25. 11:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sokan akiknek nem tetszik, nincs ezzel semmi baj
2021. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Mondanál pár ilyen hibát? Mármint engem tényleg érdekel, hogy ezek hibák, vagy csak kitaláltál pár hibát, ami nem létezik.
2021. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem te vagy az egyetlen a világon akinek nem tetszik egy sorozat, vagy talált benne hibákat. Miért hiszed magad ennyire különlegesnek?
2021. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Én nagy AoT fan vagyok, de engem is érdekelne, hogy mégis milyen hibákat fedeztél fel benne, azok valóban hibák-e, vagy csak később van megmagyarázva a sztoriban pl.
2021. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%

Én magam nagy AoT rajongó vagyok, s engem is érdekelnének azok a hibák, amiket felfedeztél az animében. Nem vergődni akarok itt, mielőtt bárki félreérti, csak kíváncsi vagyok.

Meg elnézést, csak szerintem, ha valaki kritikát ír, az szinte senkit nem érdekel, mivel, aki eddig szerette továbbra is szeretni fogja a kritikától függetlenül, s aki nem szerette, az is ugyan azzal a véleménnyel marad. Ha valami nem tetszik nem kell megnézni, én is sok sorozatot hagytam abba, mert nem tetszett, s annyika.

2021. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül.

A 3.évad szerintem is gyenge lett,a 4.-ben meg túl sok a változás (hangulat, karakter dizájn stb.)és akkor a manga végéről ne is beszéljünk, de az openinget és az endinget meghagyom,azok szinte mindig jók.

2021. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%

#6

Mondjuk szerintem a 4. évad stílusa pont illik a hangulathoz.

2021. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Persze, mondok egy-kettőt ami eszembe jut, de egyébként próbálom elfelejteni őket ameddig még nézem, hogy élvezhetőbb legyen.

I. Ilyen például, hogy az elején a kolosszális titán kirúgta a falat a kapunál, de a kapuból valahogy egy kőgolyó lett... surprise, surprise.

Nem tudom láttátok-e, de eddig a kapukat úgy mutatták, hogy egy téglafalnak tűnő falat leengednek felülről. Na ebből hogy lesz egy majdnem tökéletes kőgolyó?

II. Aztán visszatérve a falhoz. Azt mondják, hogy a fal az óriások megkeményedős kristályos cuccából van (amivel Annie is körbezárte magát), és ezért nem látszódik a falon illesztés...

1. Ha azok nem téglák és illesztés nyomok a falon, akkor nem tudom mik...

2. Ha abból az anyagból van a fal, amit eddig (ahol én tartok) nem tudtak feltörni, akkor hogyan javítják a falat? Eddig ez miért nem tűnt fel senkinek?

III. Tök aranyos, hogy megpróbálják megmagyarázni, hogyan működik a térmanőverező eszköz, de ennél még az is jobb lenne, ha nem tennék pls! Már ha olyan fejlettségi szinten is állnának, hogy lehetővé tegyék az eszköz élkészítését... még akkor sem működne. egy kicsit sem. még. egy. kicsit. sem.

IV. A pince. Az a kib*sz0tt pince, ahová három és fél évad alatt még nem sikerült eljutniuk, bármiféle valós indok nélkül...

Azt tudják, hogy a pincével rájöhetnének egy csomó fontos dologra (legalábbis eddig még azt feltételezik), de arra hivatkoza, hogy még nem foglalták vissza az óriásoktól (tudom, titánoktól) azt a területet, inkább kimennek a falakon túlra.

Most ezt hagyom, hogy leülepedjen.

Nem mennek oda a házhoz, mert van ott néhány óriás...

Ezért inkább kimennek oda, ahol hemzsegnek a titánok, és elvesztik több száz emberüket...

És utána úgy tesznek, mintha a pince nem is létezne, mintha az lenne, hogy "áhh, a forgatókönyv szerint még nem kell oda mennünk, előbb még kell bunyóznunk vele, meg vele, meg vele, aztán majd valamikor ha bele botlunk a pincébe... akkor is találunk valami légbőlkapott indokot...aztán majd..még ráér. mert amúgy 10 részen belül vége lenne a sorozatnak, és kell a hype... a fanoknak kell a... ez." Mert ők tényleg ki akarnak deríteni mindent, de a pince?? neeeeem, az túl könnyű lenne. Mert ők az emberiséget szolgálják, de ha oda mennének a pincéhez, az nem szolgálná a készítők pénztárcáját... (bocsi, kicsit felhúztam magam, valószínüeg nem ilyen durva a helyzet, de azért nem is nemlétező probléma.)

Még van jópár ilyen hiba amit találtam, de ahogy mondtam, azért próbálom élvezni...

Most már végignézem, hátha valami meg lesz magyarázva, vagy az egész jobbra, élvezhetőbbre fordul.

#3."Nem, nem te vagy az egyetlen a világon akinek nem tetszik egy sorozat, vagy talált benne hibákat. Miért hiszed magad ennyire különlegesnek?"

Azért hiszem magam "különlegesnek", azért furcsállom a dolgot, mert eddig az összes embernek akivel találkoztam tetszett az AoT, még azoknak is, akik alapból nem animések... érteni? meg itt is mindenkinek... és nem teljesen értem, hogy miért? Nem rossz sorozat (tényleg nem), de azért annyira nem is jó, hogy szinte mindenkinek tetsszen...

De most már megyek, folytatom a 3. évadot.^^

És nem akartam senkit sem megbántani, bocsi, ha mégis sikerült.

2021. máj. 25. 12:08
 9/42 anonim ***** válasza:
94%

7. Nekem kiveszett a tragikus feeling belőle.. Mondjuk Eren nagy fejlődésen,ment keresztül, ha még egy kicsit megtoldották volna ezt az új személyiséget nála,imádnám.

Kb. Reiner-rel(kettős élet) is ez volt a gondom,hogy nem élezték ki eléggé, a probléma súlyosságát.

Mondjuk ezen a "felszínességen" legtöbb anime elbukik nálam,pedig egy sokkal nagyobb és mélyebb őrületet (értsd jól) lehetne kihozni belőle.

2021. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
38%
Na jó, ez az a szint, amikor valaki képtelen felfogni, hogy mi zajlik a sorozatban...
2021. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!