Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van, aki ugyanúgy fog rendelni...

Van, aki ugyanúgy fog rendelni aliexpresszről azért júliustól is az új kötelezően fizetendő áfa, vám ellenére is?

Figyelt kérdés
Sok egyedi animés cuccot csak onnan lehet beszerezni. Nálunk sajnos elég szegényes a kínálat. Főleg csak a nagy hype animéket ismerik mint Naruto, Attack on Titan, de aki kevésbé ismert animékert rajong rákényszerül, hogy külföldről rendeljen ugyebár, mert itt nincs semmi mas szinte csak ezeknek az agyon hypeolt animéknek a cuccai. Bár még ezekből a hype animékből is elég szegényes a kínálat.

2021. jún. 6. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki be akar szerezni valamit, az kénytelen lesz. Valószínűleg egyébként nem is a piacvédelem az új szabályozás lényege, csak több bevétel kell a vízfejű jóléti államoknak. Jól tették a britek, hogy kiléptek ebből a cirkuszból.
2021. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, ez hogy fog kinézni? Több lesz a pk, vagy még miután megérkezett az országba és megyek átvenni, akkor ott valamennyit még fizetnem kell?
2021. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 [link]
2021. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jikookisreal ***** válasza:
100%

#2 Én valami olyasmit hallottam, hogy 27% áfa plusz valami 2500 ft- os adóügyi eljárás lesz rajta.

Én, ha ilyen magas összeget raknak rá pluszba, kétszer is meggondolom, hogy mit veszek...

Úgy, hogy én eddig gyakorlatilag az Aliexpressen éltem. :)

2021. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es hsz vagyok.


Na ba**zák meg. A "nagy embereknek" kényszeresen muszáj szétba**niuk a szórakozást, hogy emberi áron hozzájuthassunk valamihez, amit Magyarországon belül lehetetlenség megtalálni?


Én továbbra is vásárolni fogok, mert sajnos, a rajongói cuccokat máshol nem tudom megvenni. Azonban kiborító, hogy így is ezekért sokat szoktam fizetni, csak egy párna 5000 Ft környékén van, erre még ez a **ar is rá fog jönni. Hát csodálatos. 1-2 havonta rendeltem eddig is onnan néhány ilyen árban lévő cuccot, ezentúl pláne meg kell gondolnom. Dühítő, hogy veszek valamit 7000-ért, és ebből az új hülyeségből mást is tudnék venni.


Évek óta az Aliról vásárolok, rajongói és egyéb holmikat, szóval ez most szíven ütött. x'(

2021. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!