Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen a mostani szezon...

Milyen a mostani szezon animék terén, mit érdemes nézni és mit kell elkerülni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerülni nem tudom, mit kell, de én a Vivy: Fluorite Eye's Song-ot nagyon ajánlom. Illetve, ha szereted a sportaniméket, akkor a Bakuten!! nagyon jó választás lehet. :)
2021. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hármat ajánlom

Shadows House

To your eternity

Vivy

2021. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az én listám ez

Vivy: Fluorite Eye's Song

Fumetsu no Anata e

86 / Eighty Six

Mashiro no Oto

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou

2021. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Segítene ha leírnád, hogy milyen műfajokat kedvelsz a legjobban. Ha te is a komoly dolgokat animéket szereted akkor ezeket ajánlom:

Fumetso no Anata e (kicsit valamiért Mushishi feelingje van)

Odd Taxi (hasonló mint a Durarara!! csak nincs benne természetfeletti cucc)

és talán még a Vivy

2021. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket érdemes:

86

Bakuten!!

Bishounen Tanteidan

Fumetsu no Anata e

Godzilla: S.P

HigeHiro

Ijiranaide, Nagatoro-san

Jouran

Mars Red

Mashiro no Oto

Odd Taxi

Shadows House

Tokyo Revengers

Vivy

Yoru no Kuni


Az új animék közül ezek azok, amik a 8-as szintet megütik jelenleg.

Aztán ez majd változhat a befejezéstől függően.

2021. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó párat nézek amúgy, de igazán nem lett egyik se a kedvencem. Valószínűleg felejtős szezon lesz ez is. A Slime spin- off is elég gyenge lett, mármint a Nyálkanaplók. Talán a Fumetsu no anata e lehet mestermű, de annyira ezért se élek- halok, mint sokan. Még a Vivy a komolyabbak közül, ami érdekes nálam, a 86- ot kezdem unni. Olyan érdektelenek a karakterek valamiért számomra, pedig eleinte ez is érdekesen indult. A bohóckodósok, komolytalanok közül a Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita az, amin talán a legjobban tudtam nevetni eddig. Összeségében még jó párat nézek, de nem lett új kedvencem egyelőre egyik sem, némelyiket már majdnem dobtam is vagy csak szalasztom egy időre. Majd meglátom még.
2021. jún. 7. 23:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem a HigeHirou- t, mondjuk még ez érdekel történetre.
2021. jún. 7. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én (#5) egyetlenegy "komolytalan" animét mondtam, az az Ijiranaide, Nagatoro-san, szóval vannak itt komoly, jó darabok, csak mivel komoly ezért a többségnek nem jön be.


Párta akkor kiemelek példaként.

A Godzilla S.P egy zseniális tudományos hátteret mutat be az animében, és végre vannak emlékezetes emberi karakterek egy Godzillában.

A Bishounen Tanteidan az a Bakemonogatari írójának egy újabb műve, ugyanazzal a rendezővel sé stúdióval elkészítve, szóval elég elvont dolgok vannak abban is. Nyilván a setting fiatalosabb közönségnek szólónak tűnik, viszotn a párbeszédek elég komolyak.

2021. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy, egyéntől függ, kinek mi a kedvence, vagy mit nem szeret. Nem értem, mi az, hogy "Kerülni kell" egy animét. Attól, mert valakinek X anime nem tetszik, még lehet, hogy másnak igen.
2021. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Szerintem olyanokra gondol, mitn a Gibiate, Ex-Arm stb. Amik bizonyos szempont alapján igazából must-watch animék. :D

2021. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!