Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is ez az anime...

Szerintetek is ez az anime elképesztő?

Figyelt kérdés

A NANA animéről van szó :)

Nagyon régóta láttam először de akárhányszor megnézem, valahogy magával ragad.

Annyira bele tudom élni magam a történetébe.


Mind a 2 Nana történetét voltaképp átéltem!

Kicsit keverék vagyok :)

Az a tény, hogy Nana és Ren még annyi idő után is szerették egymást, a másik Nana naivsága és ártatlansága, aki egyben kicsit beképzelt és úgymond hanyag, a szerelem terén.


És az, hogy végül Takumit választotta az igaz szerelem helyett, annyira átérezem és voltaképp megértem.

Nana egy valódi szerelemről álmodozott egész végig, de amikor ott volt ő voltaképp egy álomképbe menekült.


Annyira realisztikus az egész anime, hogy még vagy 30 részt biztos, hogy megnéznék belőle.


Nektek bejön?

Vagy nem annyira? Vajon lesz folytatása?

Már 1 éve nem követem az anime híreket, sőt csak a napokban kezdtem újra nézi régi kedvenceket :)



2021. jún. 8. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Van esély a folytatásra, ha az írónő felépül. +Rengeteg rajongója van az animének. Bár engem már annyira nem érdekel, mert utána néztem a (manga) történet folytatásának. Sokkal depibb.

Igen, lehetne több ilyen anime és örülök, hogy ilyen a grafikája. Egyedivé teszi. A zenéket még mindig nem unom.

2021. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen, elképesztően unalmas és irritáló, tele jobbra-balra szenvedő életképtelen karakterekkel. Az életemet is eluntam a végére, annyira untatott. Bár sose láttam volna.
2021. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Mostanában menő szidni animéket.
2021. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Meg van magyarul?
2021. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
3-mas, animés vagyok, de számomra a Naná egyszerűen egy értékelhetetlen szenny.
2021. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Én elhiszem, hogy jó. Láttam benne, hogy miért jobb, mint az átlag shoujo. Alapnak van kikiáltva és ezért végig is néztem, de annyira nem fogott meg, hogy tulajdonképpen semmire sem emlékszem belőle. Pedig szeretem a lassú történeteket is, de ez egyszerűen engem is untatott.
2021. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 D-Mano ***** válasza:
74%

Ez nem shoujo, hanem josei anime.


Nekem a Nana a Top 1 kedvenc animém- osztozva a helyen a Fullmetal Alchemist Brotherhood-dal.


A Nana nagyon más, mint egy átlag anime. Nem teljesen realisztikus, de sokkal valószerűbb a történet és valóságosabbak a karakterek, mint egy átlag animében. A főszereplők kedvelhetőek, de tényleg vannak rossz tulajdonságaik, amik ráadásul szintén nem annyira sztereotipikusak, hanem sokkal árnyaltabbak. Sok hibát vétenek és szembesülniük kell a következményeikkel. És Komatsu Nana esetében ez egy súlyos következmény. Nincs váratlan csoda sem, ami megmentse a saját hibájától...

2021. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Még nem láttam, de lányok körében népszerű anime.
2021. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb akkor láttam, mikor még volt Animax és ott adták. Megnéztem pár rászt, de annyirra semerre se haladó unalmas sztorija volt, hogy hagytam. Bár én minden szerelmes dologgal így vagyok. Ki lehet kergetni velük a világból engem.

20/L

2021. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis clickbait címet adtál ennek a kérdésnek.
2021. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!