Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehetnek ilyen elképesztő...

Hogy lehetnek ilyen elképesztően népszerű a BTS zenekar mikor igy néznek ki? hihetetlen

Figyelt kérdés

#banda #BTS #hajaismilyen #nogynézmánki
2020. okt. 2. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Jókor voltak jó helyen, puszta szerencse az egész. Plusz a szerelmes dalaikra rá lehet fogni, hogy önsegítő, a "szeresd magad" kampányt erősítik.
2020. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%
Manapság ez a divat. A férfi nézzen ki nőnek, a nő nézzen ki férfinak, és legyen persze minél igénytelenebb, tehetségtelenebb. Nézd meg kik ma a sztárok. Csupa olyan ember aki semmit nem tett az asztalra. Nézd meg itt is a kategóriában hány olyan kérdés van ami tényleg sztárokról szól. Egy oldalon maximum egy. Az összes többi idióta youtuberekről, influenszerekről, valóságshow-szereplőkről stb. szól. Na az ilyen koreai borzalmak is ennek a hullámnak a hátán lettek ilyen népszerűek. Semmire nem jó tömeggyártott gagyi, ráadásul még érteni se lehet amit karattyolnak, ezért lettek szörnyen népszerűek.
2020. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%

Én azon akadtam ki hetero férfi létemre, hogy megkérdeztek pár nőt/lányt a mai férfi ideálról.

És a mai ideál ebből az egyik fiúcska ebből a Btsből. Olyanok voltak a listán mint pl Backham, Jason Momoa stb és a többségnek az ilyen kislányos fiúk jönnek be.

2020. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan ez volt a nóta amikor a Beatles volt a népszerű. Igen, vannak nők akiknek a feminimebb férfiak jönnek be. Túllendülhetnénk már rajta. Nem mindenkinek a hatméteres izomkolosszus az ideálja. Azt mondani rájuk hogy tehetségtelenek meg...Figyelj, én nem szeretem a zenéjüket, de hulladéknak elkönyvelni elég hülyeség. Az meg hogy nem érted mert más nyelven énekelnek....wow, a saját nyelvükön énekelnek, de szarok már miatta. Kössünk már bele az összes nem-magyar előadóba mert én nem értem amit énekelnek.
2020. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
12%
Nem az a probléma velük, hogy hogy néznek ki. A helyzet az, hogy brutális divat, és egy önmagába forduló, szorongó tinilány ebben látja a potenciált, sok-sok ilyenből pedig egy egész, a világot félreismerő hadsereg lesz. Nem mellesleg elég vicces, egyszer egy kommentben azt írta egy bts fan, hogy a rajongók nagyrésze 30-40 év között van. Gondolom...xd
2020. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
4%
5: és mit csinálnak? Spammelnek pár fancamet twitter posztok alá? Ha a világot annyira lekötnék az egyéb problémák, mint a tinilányok érdeklődési körei már utópiában élnénk.
2020. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Tehetség, munka és szerencse.

Egyébként mi a gondod, hogy néznek ki?

Emberek akárcsak te vagy én. Más nemzetiségűek,más kultúra, mások a szokások, de ők is ugyanúgy emberek. Nem tudom miért kell ezt mindig elmagyarázni.:D

#4. válaszolóval értek egyet, nem értem miért kell állandóan belekötni mindenbe. Saját nyelvükön énekelnek, rappelnek ha nem érted b*szki fordítózzál. Valaki az angol zenét se érti meg, mert nem tanult angolt akkor már az is egy sz*r hablaty?

A másik meg nem mindegy milyen férfiak jönnek be a nőknek/lányoknak? Valaki a két ajtós szekrényeket szereti, valaki pedig a normál testalkatú férfiakat. Az ázsiai származású férfiak is férfiak ugyanúgy tetszhetnek a nőknek nem? Kislányos ugyanmár...

2020. okt. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a kislányozást sem értem. Ázsiai fiatal srácok. Alapvetően más az arcszerkezetük és más a szépségideál. Most kezd el basztatni a genetikája meg kultúrája miatt tényleg, mert neked nem tetszik.


Kíváncsi vagyok te kiket hallgatsz. Beléjük is biztos bele lehet kötni mert nem a perfekt emberideál megszemélyesítői.

2020. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Elmondom őszintén kedves kérdező, hogy Ázsiában, azon belül is Dél-Koreában más, ismétlem MÁS a szépség ideál, mint itt Európában, vagy az USA-ban. Eleve a Kpop, mint műfaj [mert akármennyire is nehéz hinni, a kpop is egy műfaj] eléggé részletes, bonyolult, igényes és jól megszervezett. Szerintem semmi baj sincs a kinézetükkel, egészséges, normális fiatal férfiak, akik szeretnek énekelni/táncolni és ennyi. Ázsiában ott képzeld megőrülnek a fiúkért és ehhez nem csak a kinézetük járult hozzá. Tehetségesek, kedvesek, jószívűek és rettenetesen kreatívak. Attól, hogy egyes emberek úgy látják őket, mint "kínai b*zik, húzott szeműek, lányok, japán kutya evők.." még ők is emberek. Már annyira unalmas és szánalmas ennek, meg az ázsiaiak fikázása, hogy az hihetetlen. Ők sem oltogatják az Európaiakat, nem ártottak nekünk. De mi magyarok, naná hogy ebbe is bele kell szólnunk, mert hát ha nem, az nem lenne magyarhoz méltó.

Rengeteg energiát fektettek bele, hogy ott tartsanak, ahol és milliók rajonganak érte, akik bolondulnak a külsejükért. Lehet még azok a sztárok is, akiket épp te hallgatsz.

Elnézést kérek kedves kérdező, de ez már nagyon felidegesített engem.

2020. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy én tök őszintén megmondom, nem is maguk ezek az együttesek idegesítenek legjobban (őket csak szimplán gáznak tartom, mulandó igénytelen divatnak mint Justin Biebert és társait), hanem a hardcore fanjaik, akik úgy védelmezik őket, hogy állítom a saját anyjuk mellett nem állnának ki akkor mellszélességgel. Komolyan nem értem, miért szükséges ekkora vehemenciával védeni ezeket az embereket? Mit számít nekik hogy mások mit gondolnak vagy mondanak róluk? Őket ez miben érinti, befolyásolja?

Amúgy meg a falra tudok menni ettől, hogy "bezzeg akiket ti hallgattok hogy néznek ki". Hogy jön ez ide, mitől releváns? Nem róluk volt szó, hanem a koreai popegyüttesről, akkor minek idekeverni teszem azt a Rammsteint vagy a Scorpionsot vagy bármi mást? Tök irreleváns.

Meg aztán: őket nem kiáltják ki szépségideálnak. Most teszem azt én imádom Hans Zimmer filmzenéit, de tény hogy nem a legsármosabb férfi akit életemben láttam (bár hetero férfiként nagy rálátásom nincs, de azért szerintem ez kijelenthető). De kit érdekel ez? A zenéit szeretem, mert zeneszerző, nem modell. Vagy annak idején, fiatalként egész jók voltak a Sandra nevű énekesnő számai, pedig szegénykém nem hogy nem szép, de egyenesen rusnya. Szóval az önmagában nem gond hogy valaki zenész létére hogy néz ki. Az már inkább viszont, ha kikiáltják szépségideálnak holott rohadtul nem az.

Még egyszer mondom, heteroszexuális férfiként nehezen ítélem meg hogy ki a "jó pasi", csajoknál azért ez jobban megy, de azt még én is meg tudom ítélni hogy ezek a koreai popsztárok olyan messze vannak a jó pasitól mint Makó Jeruzsálemtől. Mindegyik úgy néz ki mint valami cső meleg, hormonzavaros kínai tinédzser, színes hajjal meg elég érdekes mozgással (amennyit láttam ezekből), aki szerint ez a férfiideál, nos annyit mondanék senkit nem megbántva, hogy nem találta épp fején a szöget. Egy Robert Downey Jr.-nál vagy David Beckhamnél azért esélyes hogy jobban megállna ez a feltételezés (és ezek egyik se kétajtós szekrények, nem csak ez a két véglet van, vannak férfiasan kinéző férfiak is, a híres emberek közt is).

Egyébként ugyanez a nőkre is igaz, mert a női verziónál is láttam már hogy a koreai popénekesnők a legszebbek, hát nem tudom de ez akkora baromság hogy égbe kiált, a jó nő az ott kezdődik hogy Gal Gadot vagy Scarlett Johansson, na ŐK nők, aki nem ismeri rájuk kereshet. Szóval a koreai popzenészek sem a nőknél sem a férfiaknál nem "ideálok", de még csak nem is jó pasik/csajok. Messze vannak attól. A zenéjük meg szimplán minősíthetetlen, de persze ezzel nem ártanak senkinek, nekem pl. biztos nem, mert egy percig nem hallgatom őket.

2020. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!