Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animékben miért van sok...

Animékben miért van sok lánynak E,F,sőt G, H kosármérete? Mi ez az irreálisan nagy mell mánia az animékben?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi vonzó nincs ilyen természetellenesen hatalmas mellekben. Ráadásul még a D kosárméret se valami gyakori a való életben, de E meg felfele még csak nem is tudtam, hogy létezhet mellméret. Ez valami beteges fétis a japánoknál vagy a közönség miatt vannak irreálisan nagy mellek animékben? Én inkább a normális melleknhíve vagyok. Pl. Strike blood- ban elég szép, normális mellméretek vannak. A legdurvàbbak a hentai- os méretek. Emiatt se kedvelem ezt a műfajt többek között. Kisméretes vagy normàlis mellméretes hentai különösen ritka sajnos. Csak nem értem az okát. Nem hiszem, hogy olyan sok férfi, fiú vonzódna egy D-nél nagyobb mellhez például. Mégis tele a hentai is ilyen irreálisan nagy mellekkel, de más anime műfajokban, animékben is találkozni rendszerint irreálisan nagyokkal. ( Lásd Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou vagy Kyuukyoku Shinka shita Full Dive RPG ga Genjitsu yori mo Kusoge Dattara című animék.)

2021. jún. 17. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Valakinek a kicsi, másnak a közepes, Tamásnak meg a nagyok tetszenek.

Ez ilyen egyszerű.

2021. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul még a D kosárméret se valami gyakori a való életben"

Norvégiában az átlag C-D körül van, szóval ott azért viszonylag gyakori.


[link]


Szóval azért mert te nem tudod, hogy mi az átlag vagy mert nem láttál még sok különböző mellméretet, még létezhet.


Az animékben meg azért vannak eltérő mellméretek, mert változatos karakter design-t szeretnének csinálni. Pl. a HigeHiro-ban ugyanúgy megtalálható a kis mellű csaj is.

2021. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha feltűnt, a "fő csaj" viszont általában arányosabb karakterdizájnt kap viszonylag normális vagy kicsi mellekkel. Legalább a többiekhez képest. Ha csak nem valami csöcsecchi-harem sorozatról van szó.
2021. jún. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sem tetszenek a nagy mellú anime csajok, de ez van, el kell fogadni, hogy elcseszett társadalomban élünk.
2021. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert japánok csöcsfétisesek nagyon, de nagyon.
2021. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
82%
Engem direkt izgat hogy ilyen hatalmas melleket rajzolnak. 18L
2021. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: Te lezbikus vagy?
2021. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem minden animében, csak azokban, amiknek fifúk/férfiak a célközönsége.
2021. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

5-ös válaszom miért van lepontozva?

Fáj az igazság, mi???

2021. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert az, hogy valaki szereti a melleket az nem fétis.
2021. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!