Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit jelent ez a kéztartás?...

Mit jelent ez a kéztartás? Miért gondolják sokan azt,hogy Hisoka pedofil?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 03:10
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. jún. 25. 03:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttad az animét?

Ha láttad, akkor tudod hogy az, hogyha láttad, de nem érted, akkor még nem vagy elég idős.


[link]

2021. jún. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Láttam az animét,igaz évekkel ezelőtt.
2021. jún. 25. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja meleg.
2021. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.

Én anno 13-14 évesen néztem, és tökre nem értettem, hogy miért mondják rá, hogy pedofil.

Aztán megnéztem egy montázst, És leesett, hogy akkor kicsi voltam ahhoz, hogy felfogjam.

2021. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. De én akkor azt se tudtam,hogy pedofilnak tartják...
2021. jún. 26. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Meleg.
2021. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hisoka karaktere valószínűleg sokkal mélyebb annál, mint hogy simán melegnek vagy pedofilnak legyen elkönyvelve. Gondolom elsősorban mindenki arra a jelenetre gondol, amikor begerjed Gon erejére. Ő szimplán egy olyan figura, akit sokminden lázba hoz, és nem tagadja az érzéseit. De egy olyan jelenet sincs, ahol konkrétan gyerekeket molesztálna, vagy mikor férfival smárol, úgyhogy ezek mind csak feltételezések, és belemagyarázások.
nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!