Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy sokkal vonzóbbak, imádnivalóbbak az anime lányok mint a valódiak vagy csak én velem történt valami mostanában?

Figyelt kérdés
Testileg meg arcra is sokkal szexibbek, vonzóbbak, de a személyiségük is sokkal jobban bejön. Lehet a japán kultúra miatt is kedvelhetőbbek, mert a tahó nyugati stílus, ami nálunk is megy, elég taszító számomra. Hiányzik a tisztelet például.

2021. júl. 6. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Azért "vonzóbbak" mert idealizált személyiségeket reprezentálnak, amelyek előnyös tulajdonságait hangsúlyozzák, a negatív tulajdonságokat pedig elfedik vagy akár "cukinak", aranyusnak állítják be. Így azért könnyű.


Az meg, hogy arcra meg testileg szexibbek... hát ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik.

2021. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2021. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az első tökéletes választ adott a kérdésre.
2021. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyu én lány vagyok és nekem ugyan úgy bejönnek az animált fiúk mint az igaziak, de ha "életre kelne" egy kedvenc szereplőm akkor habozás nélkül inkább őt választanám
2021. júl. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!