Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mi lesz a My hero...

Szerintetek mi lesz a My hero academia vége?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit tartotok a legvalószínűbbnek. :)

2021. júl. 6. 22:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amúgy SPOILER először én is 100%-ig biztos voltam a happy endben, de elkezdtem olvasni a mangát, és már egyáltalán nem vagyok biztos ebben.

:( Spoiler vége!


Jöhetnek még vélemények! :D

2021. júl. 12. 15:12
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem deku egy oltári nagy csatába kerül és ő fog nyerni majd találkozik a kedves kórház ággyal majd a végén megüneplik. (szerintem így lesz)
2021. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Valószínűleg happy end lesz, (az elején is asszem volt egy jel, hogy Deku lesz a legnagyobb hős) de csak remélni tudom. Viszont valószínűleg sok kedvenc karakterünktől elköszönhetünk. De abban tuti vagyok, hogy az UA diákjai közül senki se hal meg, főleg nem Deku (láttam olyan választ, hogy szerintem meghal)
2021. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem tudom, a sorozat megnézése után írtad-e a választ, de

SPOILER!

pontosan ez történik az animében!:D

SPOILER VÉGE!

2023. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megnéztem volna a 6.évadot, hatalmas spoilereket láttam Bakugo haláláról. Azt hittem először, hogy fanok rakták össze ezeket a mesteri munkákat. Gyorsan el is kezdtem nézni, amint leesett, hogy ez bizony az új évad. Mikor pedig elértem ahhoz a részhez, ahol Bakugo megmenti Dekut, idegrohamot kaptam, hogy most mindennek vége. Megkönnyebbülve zártam le magamban a hatodik évadot.

Ezért én soha többet nem fogok a fejemben lehetséges kimenetelekre gondolni. Legyen inkább meglepetés!

2023. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!