Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó anime stílusú pc...

Valami jó anime stílusú pc játék? Lehet sztori alapú is.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy Steam-ről vagy Epic-ről tudjam megvenni és letölteni őket, nem szoktam kalózkodni.

2021. júl. 9. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett a Root Letter és a Danganronpa, bár az utóbbival csak néhány órát játszottam, nem vittem végig. Tervben van, hogy megveszem majd egyszer a Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy-t és DRAMAtical Murder-t is.


(Leginkább otome game-kkel játszom, de így a nemed tudta nélkül nem akarlak elárasztani velük –Dunát lehetne rekeszteni az ezekkel kapcsolatos ajánlóimmal– :D)

2021. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok egyébként:D

Köszönöm, meglesem őket.

2021. júl. 9. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ha lány vagy, akkor még több ajánlatom is lenne. A fenti válaszomban inkább uniszex játékokat ajánlottam, de ajánlhatok néhány otome game-et is :D (Nyugodtan tartsd a pisztolyt a fejemhez, ha túl sok lennék egyszerre XD)

Van valami preferenciád, hogy milyen témájút szeretnél játszani?

2021. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a sztori alapú játékokat, mint amilyen a Life is Strange vagy Heavy Rain.

Amiket utálok az a felülnézetes és oldalnézetes játékok. Ennek biztos van egy pontos megnevezése, de nem jut eszembe:D

Oldalnézetesből is csak az Ori and the Blind Forest (és a 2. része) volt az amit imádtam. Oh és a Rayman.

2021. júl. 9. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Epic Battle Fantasy 3, 4, 5
2021. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Genshin impact!

Nagyon ajánlom

Sztori alapú és harcolós egyben. És még ingyenes is :D

Ha jól láttam epic-en fent van, de ha ott nincs akkor a hivatalos oldalról kell letölteni

2021. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Doki Doki Literature Club Plus. Maradandó élmény, bár egészen biztosan ismered :D.
2021. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lényegében bármelyik visual novel. Személy szerint a Science Adventure szériát javaslom: Chaos;Head, Steins;Gate, Robotics;Notes, Chaos;Child, illetve a fontosabb spin offjaik: Steins;Gate 0 és Robotics;Notes DaSH.


A Chaos;Head-et kénytelen leszel lekalózkodni viszont...


A többi fenn van Steam-en, az alábbi javító patcheket erősen javallott feltenni hozzájuk, mert javítják a fordítási hibákat.


sonome.dareno.me/projects/

2021. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A felsorolt sorrendben kell a szériát kijátszani

2021. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!