Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A mostani szezonban jó anime?

A mostani szezonban jó anime?

Figyelt kérdés
Néhányba belenéztem, de mindegyik nézhetetlen volt. A Kanojo mo Kanojot azert majd vegignezem mert meg az osszes agysejtem nem égett ki tole..

2021. júl. 13. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig csak a Tensei shitara slime datta ken meg a Tsuki ga Michibiku Isekai Douchu amire volt időm. Slime-tól sokat várok, kedvencem. Ez a másik egyszer nézős lesz szerintem, egyelőre nézek még pár részt, hátha szórakoztató lesz. A többinek csak trailerét láttam, nem igazán fogott meg egyik sem Slime-on kívül, de azert majd 1. részüket csak megnézem valamikor, aztán elválik.
2021. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100-man habár ez folytatás és habár isekai szeruseg de sokkal komolyabb és sotetebb mint aminek mutatja magat elsonek valamint igényesebben van kidolgozva


Fumetsu no anata idei nagy

Tokyo revenger megint az idei egyik legjobb

Tsuki ga megint isekai de nem rossz elso rész alapján (jol oldja meg az idegesítő dolgokat és a humort is jól használja)

Vanitas nagyon nagy potenciával rendelkezik igényes szép eléggé egyedi témával ami még tényleg nem volt! A történet és világ is egész érdekes ! Szerintem másik idei nyertes lesz

2021. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Aonime ***** válasza:
Shaman King,tokyo revengers,és a slime animen kívül idén semmi nézhetőt nem láttam eddig
2021. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajaja Igen, úgy értettem amiknek max eddig még csak 5 része jött ki, a Fumetsu no anata e és a tokyo revengers nagy kedvencem. Köszönöm az ajánlásokat.
2021. júl. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!