Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sport, shounen animéket...

Nyertes1000 kérdése:

Sport, shounen animéket keresek, tudtok olyanokat amik le vannak zárva teljesen ? Eyeshield 21

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy ami levan zárva teljesen. Az one piecén gondolkodtam hogy újra elkezdem mert nem találok több animét (lehet hogy csak én bénázok ), tényleg csak olyat keresek ami levan zárva. Amiket imádtam shounen: Naruto, one piece, DBZ, bleach (bleach ez tervben van ) sport anime: Captain Tsubasa, Kuroko's Basketball, Eyeshield 21, Haikyuu (ebbe jól belefutottam azt hittem hogy van lezárása és elkzedtem :D ) Ace Of Diamonds ( szintén ebbe is belefutottam nem volt befejezés ) Run With The Wind, Prince Of Tennis ezt IMÁDNÁM HA TELJESEN LELENNE FORDÍTVA, és a kedvenc karaktereim ha esetleg vannak hasonlók akkor tudtok írni karakter neveket ? Top lista: one piece: roronoa zoro, Naruto: Nara Sikamaru,

Eyeshield 21: Yoichi Hiruma.



2021. júl. 16. 19:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja az Eyeshield 21: tudom hogy a manga még folytatódik. Black Clover: nem néztem még angol szinkronnal animét de ennél lehet hogy az lesz mert elég durvára sikeredett a főhősünk szinkronhangja.
2021. júl. 16. 19:25
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Banana Fish
2021. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ro- kyo- bu
2021. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Banana Fish: láttam hogy a 2-szereplő csókolóznak ( fiúk ) ez igaz ? :D

Ro- kyo- bu: istenem de aranyosak :D na erre kíváncsi vagyok :D Ű


köszönöm :D jöhetmég

2021. júl. 16. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es, a Banana Fish-ben egy csók van, de annak is oka van. Bár szeretik LMBT-animének beállítani, de szerintem nem az.


Sportanimék:


Attack No. 1

Arrow Emblem Grand Prix no Taka

Dear Boys

Tsubasa kapitány

A pálya ördögei

A gólkirály

Prince of Tennis

Yu-Gi-Oh - Duel Monsters


Shonen:


Death Note

Yuyu Hakusho

Fullmetal Alchemist (bármelyik verziója)

Mirai Nikki

07 Ghost

Yamada-kun to 7-nin no Majo

Vision of Escaflowne

Shoukoku no Altair

2021. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ahh mennyi tipp, köszönöm mindegyiknek adok esélyt, köszönöm :D
2021. júl. 16. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
A FREE! is jó anime és bármennyire is shounen ai-nak tűnik, nem az :D A barátság van a központban az úszás mellett. Általában ezt értik félre néhányan :)
2021. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
A FREE direkt yaoi-bait, nem értenek félre félre benne semmit :D
2021. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Major, One Outs, Giant Killing, Cross Game, H2, Sk8, Taisou Zamurai, Hikaru no Go, Slam Dunk, Touch, plusz a Yowamushi Pedal elég lezárt, ha csak az első 2 évadot nézed meg.
2021. júl. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 Cross Game
2021. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!