Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak számomra jobb anime a...

Csak számomra jobb anime a Fumetsu no Anata e, mint az AoT, Naruto, BnHA, Bleach, vagyis a nagy magyar kedvencek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ízlések és pofonok. Ilyen kérdést akkora baromság feltenni... Ha van egy kis eszed, rájössz, hogy nem mindenki a Narutot meg ezt-azt fogja szeretni a legjobban, ha szeretik egyáltalán.
2021. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak szerinted jobb.
2021. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

lol nagy magyar kedvencek... inkább nagy világ kedvencek... ":S

elég jó a fuumetsu persze sokkal könnyebb minőségi storyt írni 24-50 résszel mint 200+ résszel és itt most a naruto one piece és bleachre értem


az aot és hero academia elég magasra teszik a lécet főleg az aot mert nincs szünet

de jobbnak nem nevezném mert mindegyik jó anime és más közönséget céloznak meg

2021. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3, ki tette kötelezővé, hogy 200 részt legyártsanak? Inkább rövid, de minőségi legyen egy anime. Én ezt vallom.
2021. júl. 22. 22:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan történet amihez ennyi rész kell!

Lásd

Tronok harca!

8 évad ami 73 részt csinalt meg és ezek mind 55-60 percesek!

Ami át számolva

Durván 219 anime részre jönne ki! És akkor itt mindegyik rész a minőség fellegvára (tudom utolso évad egy rakás fos!!!!! De mert csak nem a könyv szerint csináltak ja és még könyv sem volt…)


Animéknél ez azert könnyebb mert lehet 1-1 rész olyan ami a részleteket magyarázza el vagy kissé töltelék rész

A lényeg hogy a hosszu is lehet minőségi pl a naruto részei mind magyon minosegiek ha a filléreket nem nézzünk! (A fillerek is ki tesznek Déván 250 részt kb….!)

2021. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5, jó hát ilyen alapon az összes shounen jó, ha fillereket kivesszük. Narutonál én úgy érzem nagy a hype. Ha nem nyomták volna tévében nálunk ugyanolyan tucat shounen lenne amúgy, mint a többi. Szerencséje volt, felkapták, ismert lett.
2021. júl. 23. 00:13
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Ebben nagyot tévedsz 😂😅 ugye tudod hogy a naruto szinte a leghíresebb anime a világon? A játékokról nem is beszélek mert a legjobb anime játékok készültek belole!

A hype hidd el nem nagy hanem egyszerűen ennyien szeretik csak nézd meg hányan nézik meg indan vagy akar a youtubon 1-1 klipet!

A momoshikis harcot 48 million nézték meg a youtubon…

A one piecet sem nyomtak nálunk még is hatalmas nézettsége van ahogy a fairy tail-t sem

2021. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Na na álljunk csak meg. Teljesen megértem, ha nem mindenkinek tetszik a Naruto, de azért tucat shounennek nevezni, mikor a legmeghatározóbb volt a műfajon belül a Dragon Ball után? A jellegzetes témákat is tökéletesen körüljárja, lásd:


-Az erő hatalmas felelősséggel jár

-Az erőd miatt mindig lesznek olyanok, akik célba vesznek, és ha téged nem, akkor a szeretteidet, környezetedet fogják megölni.

-Felelős vagy a megvédésükért.

-Minél erősebb vagy, annál nagyobb a felelősség, minden gyenge iránt, akkor is ha ismeretlen.

-És lesznek olyanok akik saját céljaikra akarnak használni, amit nem szabad engedni.


Ezenkívül sem a világépítésre, sem a karakterekre nem lehet azt mondani, hogy átlagos vagy azon aluli. A harcjelenetek terén pedig talán minden idők legjobbja (a 2002-es sorozatban).

2021. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
7-es, nem! A Dragon Ball mai napig híresebb, plusz bár a DB már jó 40 éves, de mai napig a legtöbbet eladott manga (rengeteg az utánnyomás azóta is), plusz az anime-sorozatok, játékok, stb. A Naruto lehet, hogy híres, de a Dragon Ball-t nem veri világviszonylatban sem. Itthon egy generáció nőtt fel mindkettőn, és persze a mai tizen- és huszonévesek a Narutot ismerik jobban, mert a Dragon Ball "régi és úgyis sz*r a grafikája", ugyebár.
2021. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Pont azt írtam, hogy a Dragon Ball UTÁN.

2021. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!