Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak számomra jobb anime a...

Csak számomra jobb anime a Fumetsu no Anata e, mint az AoT, Naruto, BnHA, Bleach, vagyis a nagy magyar kedvencek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
10-es, én a 7-esnek hírtam, nem a 8-asnak. :)
2021. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Oh bocsi elnéztem.
2021. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Számodra igen, nekem pl az alapötlet tetszik, de hosszabb távon untatott a Fumetsu. De honnan tudod, hogy a magyaroknak mi tetszik? Van erről valami átfogó statisztikád? Vagy csak a gyakoriból indulsz ki? Nincs hivatalos média itthon, ami csak animéket közvetít.
2021. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9 a dragon ball nem a legtöbbet eladott mangával büszkélkedik!

a one piece megelőzi!

a db-ét 11 millióan vették meg 1darab számra

a one piece-t pedig 5 millión de még mindig megy és menni is fog még vagy 8 évig!


habár a dragon ball tényleg nagyon meghatározó volt de azért már a naruto is azon a szinten van! egyáltalán nem híresebb mert ezalatt a 10 év alatt a naruto nagyon felment!

a naruto manga (borutot kívéve) meg a db után jön !

a db 260millió a naruto+shippuuden meg 250millió!

a db-nek van 42 kötete a narutonak pedig 72


de ugyan úgy a db lett folytatva! ugye a gt amit nagyon nem szerettek és ekkor jött egy reboot a majin fejezetről és most a super valamint ez a heroes! megy ezerrel


játékok terén viszont a naruto a király!


a kakarot 2 millió példányban kelt el

a storm 4 pedig 5,7 millió példányban


és akkor ez ilyen 5 évente db megjelenés és igen a xenoverse 2 nagyon jól sikerült

de a storm játékok minden egyes példánya 4 millió körül volt! és csak a storm széria 18 millió példányban kelt el

és akkor ott van a sima ultimate ninja a bonds a heroes a clash of ninja az uzumaki chornicles szériák!

komolyan szinte évente jelent meg narutos játék

én amúgy szeretem mindkettőt de nagyon lehet látni hogy a médiában a naruto vezet!

mangában pedig a one piece!

viszont eladás per darab száma a kimetsu no yaibanak nincs párja!!!


25 kötet 150 millió eladás!

ami 6 milliós darab számot mind ezt 4 év alatt!!! nem pedig 20-30-50 év alatt!!!

2021. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ja az lemaradott hogy

op 490M

db 260M

2021. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!