Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Death march...

Mi a véleményed a Death march kara hajimaru isekai című animéről?

Figyelt kérdés

#anime #Death march kara hajimaru isekai
2021. júl. 25. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Kihagyható darab. Nem rossz, de a Re:Zero-tól kezdve a KonoSubáig szinte minden népszerű isekai jobb, mint ez.
2021. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

azért a re zerot és konosubát nem kell egy kalap alá venni....

a death march már a bőr lehúzás lehúzása! hivatalosan is!!!

a tipikusan undorítóan rossz izzadságszagú erőltetett sz ar!!!

a tucat tucatja amit előtte már le tucatoltak... ":D

nem érdemes megnézni mert csak az időt veszted vele! a story áll nem halad ott ér véget ahol kezdődött

2021. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Állj. A konosubát és a re zerot ne vegyem egy kalap alá egymással vagy ezzel az animével? A KonoSubának zsiniálisan jó humora van, talán csak a Gintama múlja felül az animék közül. A Re:Zero-nak pedig zseniális története van, messze a legjobb az isekaiok közül.
2021. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mármint a death karával ne vedd ":DDD és igen egyetértek pont ezért

szerintem a konosuba jobb is humor téren mint a gintama ott azért kell jó pár rész és nagyon kell ismerni a japán társadalmat! (nem is történelmet hanem a jelenkori társadalmat mint pl amit a standup-osok előszoknak adni ezért sokkal nehezebben befogadható is meg pl azért a gintama nem tudja eldönteni hogy mi akar lenni.... :/)

2021. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Oké oké. Egyébként én is csak 50 részt láttam a Gintamából meg klippeket. Nagyon furcsa, elvont humora van, de nekem nagyon bejön. De azért nem annyira, hogy több száz részt megnézzek :D. A legújabb KonoSuba filmen meg konkrétan lefordultam a székről, annyira szakadtam a röhögéstől.
2021. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 igen ezt mondom a konosuba világszinten vicces a gintama meg inkább a japánoknak csak (abban is van jó humor de főleg ilyen polgárpukkasztó dolgok amiket senki más nem ért úgy ahogy ők értik)

és igen a film nagyon jó volt :"DDD

2021. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egy átlagos isekai, nem a legjobb, de nem is a legrosszabb. Nekem épp az tetszett benne, hogy kicsit olyan slice of life feelingje is volt, és a főhős nem hódította meg a világot azonnal. (Amúgy én meg pont a KonoSubat es a Re:Zerot nem kedvelem, az emberek különbözőek.)

Ajánlom még esetleg a Drifterst, az Overlordot és a Honzukit, ha még nem láttad volna, szerintem ez a 3 pl. nem tucatisekai, én mindet kifejezetten szerettem. (de mint mondtam, az emberek ízlése különböző. Szóval h jó e valami vagy sem, azt csak te magad tudod eldönteni.)

2021. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha már ledaráltam 8 részt, csak végignézem. Láttam már rosszabbat is.
2021. júl. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!