Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az átlag embertől kérdezem,...

Az átlag embertől kérdezem, aki nem fan, az anime mese?

Figyelt kérdés
Fanok szerint nem, szerintem meg az, csak a legtöbb felnőtteknek való. Véleményem szerint van a mese, meg van a film.

2021. aug. 3. 11:53
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Olvasgattam itt a hasonló kérdéseket, hát fogalmam nem volt hogy ez ennyire komoly, vita indító téma 😅 eddigi kérdéseimre alig kaptam válaszokat, pedig jobban érdekeltek, mint ez. De most már értem miért érinti a férjemet olyan érzékenyül ha azt kérdezem, hogy milyen mesét nézel? Szóval akkor a véleményem annyit változott, hogy nézőpont kérdése. És az hogy melyik oldalról hozod a mese definícióját, és hogy mennyire vagy anime fan.😅
2021. aug. 3. 15:03
 22/48 anonim ***** válasza:
94%
A mesének egy darab definíciója van. Epikai műfaj, nem vélemény kérdése.
2021. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
94%
Vitát pont nem indított. Teljes egyetértés van a kommentelők között. Egyedül te értetlenkedsz.
2021. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Máshol is olvastam véleményeket, nem csak itt, szerencsére. 😉
2021. aug. 3. 16:05
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Napi provokatív kérdés.
2021. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Nahát ez az. Pedig nem is annak szántam. Elképzelésem sem volt, hogy ez sokakat ennyire rosszul érint. Ha azt a kérdést tettem volna fel, hogy van e értelme a nemzeti konzultácionak a homoszexualitásról, sem jött volna ennyi felháborodott válasz pedig van egy két narancsködös emberke az országban 😯
2021. aug. 3. 16:13
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
20-as, hasonlóan a Serial Experiments Lain-hez. A főszereplője ugyan egy tizenhárom éves iskoláslány, de én felnőtt fejjel is nehezen raktam össze, miről is szól tulajdonképpen. Nem hiszem, hogy egy tizenpár éves megértené.
2021. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
93%
Mutass már egy felháborodott választ! Mindenki teljesen normális hangnemben írt.
2021. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem érint rosszul senkit sem, csak te nem tudod megérteni, hogy az animáció és egy epikai műfaj nem ugyanazt jelentik.
2021. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
94%
28-as, én kifejezetten élvezem, ahogy kérdezőnk szép lassan elássa magát. XD
2021. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!