Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek hogyan tetszik a Stone...

Kinek hogyan tetszik a Stone Ocean előzetese? Várjátok már?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon tetszett és örülök, hogy most nem a semmiért néztem végig az eseményt! Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mivel a Netflixen világszerte elérhető lesz decemberben, hogy vajon a part 4 és a part 5 is felkerül e nálunk.

2021. aug. 8. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem néztem JoJo Bizarre-t, de ez felkeltette az érdeklődésemet
2021. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Az előzetest nem láttam, de annyira nem várom, mint az előző kettőt vagy a Steel Ball Runt. A mangában ez a rész azerintem gyengébb volt, mint az előbb említettek.
2021. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a Steel Ball Runt egyébként én is jobban várom, de hát hol van az még
2021. aug. 8. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én kicsit aggódók majd az ujra jatszas miatt amit hozni fog a széria… ugye volt a hamon azaz a hullám most meg a vortex… végül ugyan úgy a standoknal kötnek ki.. szerintem nem kellett volna ujra alkotni a szériát sőt a golden wind-ből nagyon hiányoztak a regi szereplok elvileg fel kellett volna mérni valamint a golden wind cselekménye is elég rövid volt nagyon hamar bele csaptak a fő szalba mig az unbreakable diamondba nagyon eltolták

A lényeg a lényeg jó hogy folytassák! Remelem nem követik el az előző két évad hibáját és lehetne már egy nagy családi találkozó!

2021. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett és felhypeolt! Ami nagyon jó volt szerintem, hogy hallani lehetett jolyne hangjában, hogy a szinkronszínész mennyire beleéli magát. A zenék amik benne voltak is nagyon jók voltak szerintem. A stone ocean-nek nagyon szomorú a története és steel ball run után ez a kedvencem. Már nagyon várom
2021. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uu én nagyon imádom, annyira tetszett a Stone ocean, az a kedvencem, annyit sírtam rajta. :')
2021. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!